Ciekawostki

ZyXEL oferuje darmowe licencje IPSec

ZyXEL oferuje darmowe licencje IPSec
Firma ZyXEL przedstawiła swoją najnowszą ofertę w zakresie bezpieczeństwa. Każdy klient, który do końca sierpnia 2010 r. zakupi u dystrybutora ZyXEL firewall USG 100, 200

Firma ZyXEL przedstawiła swoją najnowszą ofertę w zakresie bezpieczeństwa. Każdy klient, który do końca sierpnia 2010 r. zakupi u dystrybutora ZyXEL firewall USG 100, 200 lub 300 może otrzymać darmową licencję na klienta VPN ZyWALL IPSec.

Od pierwszego czerwca resellerzy, którzy nabędą u dystrybutora firewalle ZyXEL USG 100, 200 lub 300, mogą otrzymać darmową licencję na klienta ZyWALL IPSec VPN. Promocja trwa do końca sierpnia br. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest wypełnienie elektronicznego formularza zamówienia i odesłanie go wraz z dowodem zakupu ZyWALLi. Po weryfikacji zgłoszenia klienci otrzymają odpowiednią liczbę licencji IPSec: za zakup modelu USG 100 klient otrzyma 1 licencję, za nabycie USG 200 dostanie 2 licencje, a za USG 300 – 3 licencje IPSec.

Klient ZyWALL IPSec VPN został zaprojektowany dla mobilnych użytkowników, którzy chcą ustanowić przez internet bezpieczne połączenie z siecią korporacyjną. Oprogramowanie to obsługuje szeroką listę systemów operacyjnych z rodziny Mircosoft. Opcje silnego szyfrowania oraz różne metody uwierzytelniania sprawiają, że aplikacja gwarantuje maksymalną zgodność z bramami ZyWALL oraz innymi bramami IPSec VPN. Klient ZyWALL IPSec VPN obsługuje wszystkie rodzaje połączeń, m.in. wdzwaniane, Ethernet, Wi-Fi i 3G.

Warunkiem udziału promocji na darmową licencję ZyWALL IPSec VPN jest przesłanie zgłoszenia przez nabywcę w terminie do 10. września br. Więcej informacji pod adresem: http://zyxel.pl/web/news_news.php?sqno=472.

Informacje o ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications powstała w 1989 r., a swoją siedzibę ma na Tajwanie. Jest wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań dostępu szerokopasmowego. Od czasów, gdy była jednym z pierwszych producentów modemów, przeszła wiele przekształceń zgodnie z potrzebami dynamicznie zmieniającej się branży sieciowej. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne.

A to już wiesz?  Nieaktywnym wstęp wzbroniony - BERGSON OUTDOOR CLUB

Firma zatrudnia 3200 osób i ma dystrybutorów w 70 krajach, docierając do ponad 150 rynków regionalnych. W skład ZyXEL Communications wchodzą 32 spółki zależne i biura handlowe, a także dwa centra badawczo-rozwojowe na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy