Polonia Wiadomości branżowe

Zima na Wyspach Kanaryjskich z Rainbow Tours

Po sukcesie Fuerteventury przyszedł czas na Teneryfę oraz program do samodzielnego zwiedzania Wysp Kanaryjskich „Plaże i Wulkany” w którym będzie można podziwiać różnorodność i urodę Teneryfy, Lanzarote i Fuerteventury. Rainbow Tours w ten sposób pokazuje nie tylko stronę wczasową ale również zachęca do czynnej eksploracji.

Przeloty obsługiwane będą przez linie Enter Air z którymi touroperator współpracował w sezonie letnim z dużym sukcesem. Klienci mogą skorzystać z wylotu z trzech miast w Polsce- Warszawy, Katowic
i Poznania. Pobyty na Fuerteventurze będą możliwe w terminie od 6 listopada 2011 roku do 22 kwietnia 2012 roku, natomiast na Teneryfie w terminie od 05 listopada 2011 roku do 21 kwietnia 2012 roku w systemie jedno i dwutygodniowym. Wariant objazdowy „Plaże i Wulkany” przewidziany jest na dziewięć dni z wylotami rozpoczynającymi się 05 listopada 2011 roku.

Powodów  decydujących o rozbudowie tego kierunku jest kilka. Sezon zimowy znacznie ogranicza destynacje europejskie na rzecz bardziej egzotycznych ze względów pogodowych. Wyspy Kanaryjskie są kierunkiem całorocznym z bardzo łagodnym klimatem i odpowiednimi warunkami do wypoczynku nawet w grudniu czy w styczniu. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Wielbiciele plażowania, windsurfingu, sztuki i architektury i krajobrazów.

– Wyspy Kanaryjskie to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi oraz dla tych, którzy nastawiają się na aktywne zwiedzanie. Wiele osób uważa, że tam niczego ciekawego nie ma, co nie jest prawdą.
Wspaniała historia, świetne warunki do uprawiania sportów, niesamowite krajobrazy wulkaniczne to
tylko kilka przykładówmówi Radomir Świderski- PR manager Rainbow Tours.-Każda z wysp jest inna i niepowtarzalna. Wiemy, że ci, którzy mieli okazję je poznać są wprost oczarowani  ich bogactwem- dodaje Świderski.

Różnorodność wysp Rainbow Tours zamierza pokazać w swoim programie „Plaże i wulkany- Wyspy Kanaryjskie jakich nie znacie”. Tutaj w ciągu 9 dni proponowane jest samodzielnie zwiedzanie Teneryfy, Fuerteventury i Lanzarote. Touroperator podaje przykładowe możliwości wycieczek fakultatywnych do każdej z wysp. Program działa w oparciu o formułę „Fly and drive” w której klienci otrzymują szczegółowy plan noclegów oraz wynajęty samochód. W cenę wliczony jest również przelot wewnętrzny z Teneryfy na Lanzarote oraz prom na Fuerteventurę.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy