Polonia Wiadomości branżowe

Zaplanuj ślub marzeń z Hotelem BOSS

Teaser

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Wawer sprawdza jak z łatwością zorganizować ślub marzeń. W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, na terenie ośrodka po raz pierwszy odbędzie się Dzień Otwarty pod hasłem „Wesele od A do Z”.

Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą hotel, będą mieli możliwość nie tylko porozmawiania z profesjonalnymi organizatorami ślubów oraz wesel, ale też zapoznania się ze szczegółową ofertą wielu zespołów muzycznych, fotografów, czy też wypożyczalni samochodów ślubnych oraz bryczek. Dodatkowo będzie można uczestniczyć w specjalnych wykładach na temat najnowszych trendów ślubnych, skosztować pysznych tortów, zobaczyć specjalnie przygotowane dekoracje oraz oddać się w ręce profesjonalnych wizażystek, które wykonają próbne makijaże. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.  

Zdajemy sobie sprawę, że gwarancją wspaniałego wesela jest nie tylko miejsce, w którym się ono odbywa. Równie istotną rolę odgrywają dostawcy pozostałych usług ślubnych. Myśląc o potrzebach przyszłych małżonków chcieliśmy ułatwić im wybór i umożliwić porównanie wielu ofert w jednym miejscu – mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS.

Hotel BOSS udostępnia 136 stylowych i przestronnych pokoi. Goście mają możliwość wyboru pomiędzy pokojami jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi. Dla osób podróżujących z dziećmi lub mniejszych grup przewidziano apartamenty mieszczące do czterech osób.  Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem. Dodatkowo umożliwiają bezpłatne połączenie z bezprzewodowym Internetem.

Centrum BOSS to oprócz 275 miejsc noclegowych, rozbudowane zaplecze konferencyjne.

Od wielu lat na terenie ośrodka organizowane są nie tylko wspaniałe wesela, szkolenia czy konferencje dla firm, ale też różnego rodzaju imprezy rodzinne, koncerty i eventy. 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1135m2 umożliwia dopasowanie naszej oferty zarówno do skromnych wydarzeń w gronie najbliższych, jak i hucznych bali na kilkaset osób – podsumowuje Bożenna Wygonowska.

1 maja na terenie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS odbędzie się specjalny piknik rodzinny z cyklu „Grillowa Majówka” organizowany z myślą o mieszkańcach dzielnicy Wawer.

Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl

< 238893" >

Źródło Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Cookie   #bran   #cych     #fortune cookie   #kontek   #kt   #mobilne   #mobilnych   #oraz   #szego