Wiadomości branżowe

Więcej połączeń Emirates i Jetstar dzięki rozszerzeniu umowy codeshare

Dubaj, ZEA, 17 września 2014 r. - Emirates i Jetstar zapowiedziały poszerzenie współpracy w zakresie trwającej umowy codeshare. Liczba obsługiwanych wspólnie przez przewoźników połączeń w całym regionie Azji i Pacyfiku wzrośnie do 30, co zapewni klientom Emirates jeszcze większy wybór kierunków i komfort podróży. Od 26 października 2014 r.* pasażerowie

Dubaj, ZEA, 17 września 2014 r. – Emirates i Jetstar zapowiedziały poszerzenie współpracy w zakresie trwającej umowy codeshare. Liczba obsługiwanych wspólnie przez przewoźników połączeń w całym regionie Azji i Pacyfiku wzrośnie do 30, co zapewni klientom Emirates jeszcze większy wybór kierunków i komfort podróży.

Od 26 października 2014 r.* pasażerowie Emirates będą mogli podróżować na pokładzie samolotów Jetstar Airways na trasach pomiędzy Melbourne i Ayers Rock (Uluru), Christchurch i Wellington w Nowej Zelandii, a także pomiędzy singapurskim hubem Jetstar i trzema dodatkowymi miastami w południowo-wschodniej Azji: Penang w Malezji, Rangun w Birmie i Medan w Indonezji. Nowe usługi poszerzą wspólną siatkę połączeń Emirates i Jetstar, która obecnie liczy 25 kierunków.

Już teraz członkowie Emirates Skywards, programu lojalnościowego przewoźnika, mogą zbierać mile, dokonując rezerwacji lotów w taryfach economy Starter Plus, economy Starter Max lub Business Max na międzynarodowych trasach obsługiwanych przez Jetstar Airways, Jetstar Asia, Jetstar Japan oraz Valuair. Ponadto umowa obowiązuje podczas rezerwacji lotów krajowych w obrębie Australii i Nowej Zelandii w przypadku, gdy stanowią one uzupełnienie lotów międzynarodowych.

Poszerzenie współpracy w zakresie porozumienia codeshare z Jetstar jest dla nas niezwykle ważnym momentem, ponieważ nieustannie dążymy do rozwoju siatki połączeń dostępnych dla naszych pasażerów. Siatka Emirates liczy obecnie 145 kierunków, a dzięki partnerstwu z Jetstar zaoferujemy dodatkowe 30 połączeń w regionie Dalekiego Wschodu i Australazji – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates.

Rozwój wspólnej siatki Emirates i Jetstar przyniesie również wymierne korzyści dla członków Emirates Skywards, którzy będą mogli wykorzystać swoje mile na jeszcze dalsze podróże, np. na wakacyjny wyjazd do Penang czy na zwiedzanie Nowej Zelandii – dodał Antinori.

Pasażerowie podróżujący na pokładach samolotów Jetstar mogą korzystać z równie kompleksowych usług, obejmujących m.in. pokładowe posiłki i napoje oraz wysoki limit bagażowy, jakie oferują Emirates.

Wszyscy pasażerowie Emirates obsługiwani przez Jetstar otrzymują karty pokładowe podczas odprawy dokonywanej przed pierwszym odcinkiem podróży.

Mile Skywards są przyznawane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia podróży na podstawie numeru członkowskiego Emirates Skywards, który należy podać podczas rezerwowania biletów.

*z zastrzeżeniem zmian przed ostatecznym zatwierdzeniem rządu

 

Loty Codeshare Jetstar i Emirates

Jetstar Airways

Sydney

Ayers Rock (Uluru)

 

Sydney

Ballina/Byron Bay

 

Sydney

Hamilton Island

 

Brisbane

Proserpine

Nowość

Melbourne

Ayers Rock (Uluru)

 

Melbourne

Ballina/Byron Bay

 

Melbourne

Hamilton Island

 

Auckland

Christchurch

 

Auckland

Dunedin

 

Auckland

Wellington

 

Auckland

Queenstown

 

Auckland

Adelaide

 

Auckland

Gold Coast

 

Christchurch

Melbourne

 

Christchurch

Gold Coast

Nowość

Christchurch

Wellington

 

Queenstown

Melbourne

 

Queenstown

Sydney

 

Denpasar

Singapore

Jetstar Asia/Valuair

Singapur

Darwin

 

Singapur

Bangkok

 

Singapur

Phuket

 

Siem Reap

Singapur

 

Phnom Penh

Singapur

 

Ho Chi Minh

Singapur

Nowość

Penang

Singapur

 

Dżakarta

Singapur

 

Kuala Lumpur

Singapur

Nowość

Medan

Singapur

Nowość

Yangon

Singapur

 

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy