Polonia Wiadomości branżowe

Weekend majowy z Rainbow Tours

Tegoroczny weekend majowy sprzyja wcześniejszemu planowaniu wyjazdów. Rainbow Tours zachęca do skorzystania z bogatej oferty zawartej w trzech katalogach. Jeden z nich poświęcony jest w całości zwiedzaniu, natomiast dwa pozostałe

Tegoroczny weekend majowy sprzyja wcześniejszemu planowaniu wyjazdów. Rainbow Tours zachęca do skorzystania z bogatej oferty zawartej w trzech katalogach. Jeden z nich poświęcony jest w całości zwiedzaniu, natomiast dwa pozostałe wypoczynkowi. Zwiedzanie Paryża, Włoch, Bałkanów albo wypoczynek na Krecie lub Rodos, to tylko niektóre z propozycji touroperatora na ten popularny weekend.

Na tegoroczny długi weekend majowy miejsca wolne powoli się kończą. Ma to związek z tym, biorąc tylko kilka dni urlopu można mieć aż dziewięć dni wolnych od pracy, dlatego klienci z dużym wyprzedzeniem rezerwują wyjazdymówi Emilia Bratkowska, brand manager w Rainbow Tours. Na taki kierunek jak Peru wysyłamy dodatkowo dwie grupy turystów. Cieszy nas zainteresowanie nowościami, takimi jak, Cypr, Jordania czy Emiraty Arabskie.

Rainbow Tours oferuje na chwilę obecną najszerszą na rynku polskim ofertę wycieczek objazdowych. Na weekend majowy klienci wybierają wycieczki, w których głównym bohaterem jest Francja, Niemcy, kraje bałtyckie czy Włochy. Odnotowano zwiększone zainteresowanie Holandią i ogrodami kwiatowymi Keukenhof ze względu na to, że w tym roku motywem przewodnim jest Polska. Z wycieczek objazdowych w wersji lotniczej klientów kusi zwiedzanie Izraela, Turcji, Emiratów Arabskich, Uzbekistanu i Grecji. Touroperator zaproponował dwa nowe programy do Albanii i Czarnogóry, zwiedzanie Portugalii oraz Jordanii. Klienci, których interesują dalsze kierunki decydują się na Peru, Chiny, Tajlandię oraz USA.

Po zawirowaniach  z roku ubiegłego powraca zainteresowanie Egiptem. Ilość hoteli w porównaniu z latem 2011 powiększyła się o prawie 45 procent.

Jesteśmy przekonani, że ubiegłoroczne burzliwe nastroje polityczne w Egipcie spowodowały to, że klienci nie zrezygnowali z wyjazdu w tamte rejony a jedynie odłożyli swoje decyzje wyjazdowe na ten rok, co zauważamy miedzy innymi patrząc na wyniki sprzedaży na weekend majowymówi Anna Pakuła, manager działu produktu egipskiego w Rainbow Tours.

Osoby lubiące wypoczynek oprócz Egiptu decydują się między innymi na Cypr, Majorkę, Costa del Sol, Tunezję, Kretę i Rodos. Bardzo dobrze radzi sobie również Maroko, Wyspy Kanaryjskie, Costa Brava, Riwiera Olimpijska oraz Chorwacja.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy