Polonia Wiadomości branżowe

Walentynkowy wypad w tropiki

Od kiedy w latach 90. zwyczaj obchodzenia Walentynek trafił do Polski,  miesiąc luty nieodłącznie kojarzy się ze świętem zakochanych. Wybierając najlepszy prezent dla swojej „drugiej połowy” warto odstawić do lamusa pluszowe

Od kiedy w latach 90. zwyczaj obchodzenia Walentynek trafił do Polski,  miesiąc luty nieodłącznie kojarzy się ze świętem zakochanych. Wybierając najlepszy prezent dla swojej „drugiej połowy” warto odstawić do lamusa pluszowe misie czy czerwone róże i zaskoczyć ukochaną lub ukochanego spontanicznym wyjazdem do ciepłych krajów. Dla zakochanych przygotowano specjalną promocję w postaci zniżki w wysokości 500 zł od pary na wybrane hotele z oferty Lato 2012 marek Sky Club i Triada.

Sky Club – touroperator dla marek Sky Club i Triada – wytypował hotele ze swojej oferty, które wyjątkowo poleca właśnie zakochanym parom. Znalazły się wśród nich kurorty, które oprócz malowniczych widoków i spokojnych plaż, wieczorami oferują również niezapomnianą rozrywkę. Jednym z nich jest kanaryjski hotel Morgan Princess położony na  wzgórzu, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ocean oraz pobliski, uroczy port rybacki Puerto de Mogan. Natomiast z hotelu Vigilia Park położonego na południowo – zachodnim wybrzeżu Teneryfy, w małej turystycznej miejscowości Puerto de Santiago, rozciąga się widok na słynne, wywierające niesamowite wrażenie klify Los Gigantes.

Wybierając hotel na wakacje, podróżujące pary kierują się zupełnie innymi kryteriami niż, na przykład, rodziny z dziećmi – mówi Marta Truskolaska, Kierownik ds. sprzedaży Sky Club sp. z o.o. – Piękne, piaszczyste plaże, spokojna okolica z widokami zachęcającymi do spacerów to cechy, które charakteryzują zaproponowane przez nas hotele – dodaje.

Już teraz warto zaplanować wakacje z ukochaną osobą i skorzystać z atrakcyjnej oferty touroperatora. – Z okazji Walentynek przygotowaliśmy specjalną promocję dla par – mówi Marta Truskolaska. – Rezerwując wycieczkę do 16 lutego można uzyskać rabat w wysokości 500 zł od pary na wycieczki do 32 wybranych hoteli z oferty marek Sky Club i Triada na sezon letni – tłumaczy. Dodatkowym atutem jest Gwarancja Niezmienności Ceny Gratis. Wśród promocyjnych kierunków znajdziemy m.in. Grecję, Turcję, Kubę, Meksyk, Bułgarię, Hiszpanię i Egipt.

Aby sprawić ukochanej osobie niezapomniany prezent, można właśnie w Walentynki wręczyć jej bilet na letnie wakacje lub od razu „porwać” ją na spontaniczną wycieczkę już kilka dni po święcie zakochanych. Do wyboru spośród propozycji Sky Club są m.in.:

  • 14.02 – Gran Canaria – Hotel Mogan Princess 4+* All Inclusive (2095 zł/7 dni lub 2895 zł/14 dni)
  • 15.02 – Egipt (Sharm El Sheikh) – Hotel Golden Shores 4* All Inclusive   (1845 zł/7 dni lub 2045 zł/14 dni)
  • 17.02 – Maroko – Hotel Beach Albatros 4* All Inclusive (2045 zł/7 dni lub 2895 zł/14 dni)
  • 19.02 – Fuerteventura – Hotel Castillo San Jorge & Antigua 3+* All Inclusive (2145 zł/7 dni lub 2745 zł/14 dni)

Szczegóły dotyczące oferty oraz aktualnych promocji można znaleźć na stronie www.sky-club.eu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy