Wiadomości branżowe

Walentynki last minute

Teaser

Czy się to komuś podoba, czy nie Walentynki na dobre wpisały się w naszą rzeczywistość.  I bardzo dobrze! Dzień św. Walentego to doskonała okazja, żeby obdarować ukochaną osobę niecodziennym prezentem. Ponieważ na wymyślanie oryginalnej niespodzianki czasu zostało już niewiele, podpowiadamy prezent, który ucieszy zawsze i każdego – romantyczny wypad we dwoje.

Walentynki w Paryżu

Żadne inne miasto nie kojarzy się z miłością bardziej niż Paryż. Dlatego, choć innym może się to wydać banalne i oklepane, zabranie swojej drugiej połówki do Paryża zawsze jest doskonałym pomysłem. Na krótki, trzydniowy, autokarowy wypad do stolicy zakochanych, zaprasza Funclub. Nocleg ze śniadaniem w trzygwiazdkowym hotelu i dużo czasu na wspólne spacery nad Sekwaną. Za taką walentynkową niespodziankę zapłacisz tylko 349 zł od osoby.

Zakochani w tropikach

„Kochanie, zabieram cię na tropikalną wyspę!” Która kobieta nie chciałaby czegoś takiego usłyszeć? Drodzy Panowie, zaskoczcie swoje wybranki i zabierzcie je do tropików. Bez obawy o koszty. Romantyczne walentynki na Tropikalnej Wyspie kosztują zaledwie 69 zł od osoby. I choć wyspa nie znajduje się na środku oceanu, a w okolicach Berlina, to znajdziecie na niej największy na świecie kryty, tropikalny, park wodny, pełen zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek, a przede wszystkim przyjemnego ciepła, także w samym środku zimy.

Powitanie z Afryką

Na wszystkich, którzy z okazji walentynek chcieliby przeżyć prawdziwie niecodzienna przygodę, czeka wycieczka do Kenii. W 4,5-gwiazdkowym hotelu Sentido Neptune Palm Beach Resort, czeka na zakochanych wypoczynek w wersji All inclusive, a rządni przygód mogą wybrać się na 2-dniowe safari do rezerwatu dzikich zwierząt Masai Mara. Luty to najlepszy moment, by odwiedzić Czarny Ląd.

Zakochani odlatują

Wolicie sami zorganizować sobie wypoczynek w jakimś niezwykłym miejscu na świecie? Doskonale! Zafundujcie ukochanej osobie z okazji Walentynek przelot do miejsca, które zawsze chcieliście odwiedzić. Może do Taby w Egipcie, która kusi splendorem i pięknymi plażami. A może na Maderę, wyspę wiecznej wiosny? Narciarze mogą także wybrać lot do Bergamo i Dzień św. Walentego spędzić szusując po włoskich stokach.

Wszystkich zakochanych, którzy ciągle nie znaleźli inspiracji do podróży zapraszamy do Werony – miasta Romea i Julii. Nie ma lepszego miejsca na spędzenie 14 lutego, prawda?

Serwis www.Qtravel.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników w zakresie prostej w obsłudze wyszukiwarki ofert turystycznych. Qtravel.pl to innowacyjne narzędzie do przeszukiwania ofert turystycznych największych organizatorów działających na rynku polskim. Opierając się na systemie wyszukiwania kontekstowego – poprzez wpisanie fraz – serwis Qtravel.pl pozwala w łatwy sposób odnaleźć interesującą ofertę. Qtravel.pl to również doradca i agent turystyczny, gwarantujący profesjonalną obsługę przed oraz posprzedażową.

Twórcą i właścicielem serwisu Qtravel.pl jest gdańska sp. z o.o. Q&Q.

< 234109" >

Źródło Qtravel. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #assistance   #nie   #wyjazd   #za