Produkty dla dzieci

Wakacje pod namiotem to znakomity pomysł na letnią, rodzinną wyprawę

Z maluchem pod namiotem Wakacje pod namiotem to wspaniały wpływ na letnią, rodzinną wyprawę. Nie dość, że pozwala zajmować się pięknem natury, zdobyć doświadczenia, o

Z maluchem pod namiotem

Wakacje pod namiotem to wspaniały wpływ na letnią, rodzinną wyprawę. Nie dość, że pozwala zajmować się pięknem natury, zdobyć doświadczenia, o które trudno na co dzień, to dodatkowo stwarzają niepowtarzalną okazję, aby pobyć ze sobą tak naprawdę i sprawdzić się w dobrych warunkach i okolicznościach.

Dlaczego warto?
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się z maluchem na kemping. Po pierwsze- wakacje pod namiotem to doskonała okazja, aby spędzić kilka dni na łonie przyrody. Spora dawka ruchu na świeżym powietrzu dobrze wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną maluchów i zwiększa ich układ odpornościowy. Po drugie- wakacje pod namiotem pozwalają rodzinie nacieszyć się sobą, sprawdzić się w nowych, często nieznanych warunkach, poznać się w innych okolicznościach. A to wzmacnia więź emocjonalną z rodzicami i daje dziecku poczucie pewności i bezpieczeństwa. Po trzecie- nie ma lepszego treningu samodzielności niż biwakowanie. Wystarczy tylko zachęcić dziecko do aktywności, by pociecha włączyła się w prace biwakowe (np. rozkładanie namiotu, szykowanie posiłków czy przygotowywanie miejsca do spania), zdobyła nowe badania i wiarę w to, że potrafi.

Wielkie pakowanie
Co może nam się przydać podczas wakacji pod namiotem? Od czego zacząć wielkie pakowanie? Przede wszystkim od zabrania ze sobą solidnego, wodoodpornego namiotu, śpiworów, karimaty i materaca. Aby mieć absolutną pewność, że pociecha będzie się wysypiać w komfortowych warunkach, zamień zwykły, dmuchany materac na przenośne, nadmuchiwane i bardzo wygodne łóżeczko (np. Luksusowe pierwsze łóżeczko ReadyBed Worlds Apart lub Luksusowe łóżeczko junior ReadyBed Worlds Apart ze sklepu www.babymama.pl). Są komfortowe, łatwe do mieszkania w czystości, szybko się rozkładają- w jeden raz na letnie biwakowanie. Zwłaszcza, że łóżeczka są dodatkowo wyposażone w specjalną torbę ułatwiającą transport, pościel i pompkę na baterie.
Namioty, śpiwory i przenośne łóżeczka to niezbędnik biwakowicza. Pakując się, nie zapomnij też o ubraniach (dla dzieci potrzebne będą duże ilości ubranek- najlepiej takich, które szybko schną i łatwo się piorą), wózku, kosmetykach, pieluchach i akcesoriach dla bobasa. Co jeszcze przyda się w czasie rodzinnego biwakowania? Sprzęt, który umożliwia i uprzyjemnia rodzinne kempingowanie (np. parawany, hamaki czy leżaki), wszystko to, co jest konieczne do przygotowywania posiłków (od kubka i widelca po kuchenkę gazową) i przybory toaletowe.

A to już wiesz?  Podstawowe produkty, o których musimy pamiętać wybierając się na wakacje z dziećmi

Luksusowe pierwsze łóżeczko ReadyBed Worlds Apart

Luksusowe ___eczko junior ReadyBed Worlds Apart-1-003-2014-06-09 _ 10_42_48-72

Luksusowe pierwsze ___eczko ReadyBed Worlds Apart-1-001-2014-06-09 _ 10_42_48-72

Luksusowe pierwsze ___eczko ReadyBed Worlds Apart-2-002-2014-06-09 _ 10_42_48-72

Luksusowe pierwsze łóżeczko ReadyBed Worlds Apart¬¬¬- cena 333,00 PLN
Luksusowe łóżeczko junior ReadyBed Worlds Apart- cena 316,00 PLN
www.babymama.pl *

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy