Polonia Wiadomości branżowe

W termalnej wodzie kąpany, czyli gdzie Polacy uciekają przed Euro

Coraz więcej Polaków deklaruje chęć „ucieczki” przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Biura podróży szacują, że liczba osób, które w tym czasie wyjadą, wzrośnie o 30 proc. Gdzie jednak udadzą się ci, których bliscy nie zamierzają rezygnować ze sportowych emocji? Czy rodzinne strefy kibica – takie jak przygotowana przez firmę Terma Bania – zdadzą egzamin?

Jak wynika z sondaży CBOS, z organizacji piłkarskiego turnieju zadowolonych jest zaledwie 44 proc. Polaków. Coraz liczniejsza grupa mieszkańców miast-gospodarzy obawia się tłoku, korków oraz innych utrudnień związanych z rozgrywanymi meczami. Część z tych osób już teraz decyduje się na wcześniejsze wakacje poza granicami kraju lub krótki urlop i wyjazd za miasto. Wśród polskich regionów, które chcą przyciągnąć „umiarkowanych kibiców”, dominuje Podhale. Wszyscy, którzy zamierzają śledzić Mistrzostwa Europy i jednocześnie chcą pozwolić najbliższym na relaks z dala od stadionów, zaproszeni są do wyjątkowej, rodzinnej strefy kibica w Białce Tatrzańskiej – przygotowanej przez  firmę Terma Bania.

Każdy znajdzie coś dla siebie

– Strefa będzie otwarta od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r. Dla fanów futbolu zaplanowaliśmy wszystko, co niezbędne do komfortowego oglądania meczów: telebim, trybuny, leżaki, nagłośnienie i bar piwny deklaruje Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania.

Pozostali odwiedzający Rodzinną Strefę Kibica będą mieli do dyspozycji kompleks łączący w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku.

– Zależy nam na tym, żeby każdy dla siebie znalazł coś ciekawego –  dodaje prezes. – W związku z tym na naszych gości czeka 8 basenów, armatki i kaskady wodne, sztuczne fale z urządzeniem Wave Ball i wiele innych atrakcji, w tym blisko 300 metrów zjeżdżalni. Dla szukających odrobiny ciszy w luksusowych warunkach przygotowaliśmy 5 saun o różnej specyfice (m.in.: łaźnia parowa i sauna fińska), 2 specjalne baseny, natryski oraz kadzie do moczenia nóg. Dla dzieci przewidzieliśmy m.in. suchy i wodny plac zabaw, minizjeżdżalnię oraz  zabawy z animatorami.

„Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica”

Tym, co ma przyciągnąć „nie-kibiców” do Białki Tatrzańskiej, są geotermalne źródła. Woda pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej temperatura osiąga 72°C. Dzięki niej osoby niezainteresowane piłką nożną będą mogły zapomnieć o piłkarskiej wrzawie.

Z myślą o kobietach, które wolą unikać entuzjastycznego kibicowania, przygotowaliśmy osobną ofertę. To „Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica”informuje Grzegorz Wróbel. W jego ramach dostępne będą specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało, w tym zabiegi oczyszczające i ujędrniające.

Ponadto do dyspozycji gości będą baseny z wodą o temperaturze od 34°C do 40°C, rozmieszczone odpowiednio w strefach „głośnej” i „cichej”, baseny chłodzące oraz sauny o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza. Na gości czekają również masaże i zabiegi rewitalizujące w centrum SPA.

 

Zasady Rodzinnej Strefy Kibica w Termie Bania

Rodzinna Strefa Kibica czynna będzie od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r. w godzinach od 9:00 do zakończenia meczu i pół godziny dłużej.

Dla swoich gości Terma Bania przygotowała specjalne pakiety:

 

Rodzinny Pakiet Kibica

 

Pakiet Kibica

Pakiet Ratunkowy dla Żony Kibica

 • 119 zł (mama, tata i dziecko),
 • 139 zł (mama, tata i dwójka dzieci),

 

Promocja obejmuje dzieci w wieku 3–13 lat;

 • 49 zł (2,5 godziny),
 • 69 zł (4,5 godziny),
 • 89 zł (cały dzień),

 

Do każdego pakietu piwo oraz danie z grilla GRATIS!

GRATIS w ramach Rodzinnego Pakietu Kibica

 • obejmuje 3,5 godzinny pobyt we wszystkich strefach Termy Bania: w Strefie Głośnej, a dodatkowo GRATISw Strefie Cichej oraz w Saunarium (Saunarium dostępne tylko dla dorosłych);
  • obejmuje pobyt w Strefie Głośnej z leżakami i telebimem, na którym emitowane są rozgrywki piłkarskie;
   • obejmuje:
 

– 30% zniżki na zabiegi dla kobiet wykonywane w Instytucie Wellness&Spa Terma Bania;

– pobyt we wszystkich strefach Termy Bania: Strefie Głośnej, a dodatkowo GRATIS w Strefie Cichej oraz w Saunarium (Saunarium dostępne tylko dla dorosłych);

 • w Strefie Głośnej animator poprowadzi zabawy z dziećmi: konkursy drużynowe, zabawy w wodzie w basenie wewnętrznym i zewnętrznym oraz rozgrywki piłkarskie w strefie basenu zewnętrznego na specjalnie przygotowanym boisku;
  • Pakiet Kibica dostępny od godz. 17:00;
 

v  zabiegi na ciało:

– zabieg oczyszczający detoxyfication,

– Algamoor Spa,

– Odżywienie ciała „chi energy body bliss”;

 • dla pań promocyjne zabiegi w Instytucie Wellness&Spa – zniżka 30 %

 

 

 

v  zabiegi na twarz:

– lawendowe odżywienie,

– eliksir młodości,

– Ilsa Pro Vitamina – zabieg ujędrniający z wit. C (masaż pędzelkowy),

– Ilsa Pro Vitamina (masaż jedwabnymi stemplami),

– Vitamina Revitatalisant – dotleniająca moc witamin.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy