Wiadomości branżowe

W Rainbow Tours już lato 2015

Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty na Lato 2015. Na klientów czeka ponad 200 programów objazdowych i objazdowo - pobytowych, ponad 90 destynacji i regionów oraz około 600 hoteli. Przy rezerwacji do 19 grudnia 2014 obowiązują rabaty nawet do 30 %. W pierwszej kolejności sprzedaż została uruchomiona na stronie internetowej touroperatora, natomiast już 15 października do sieci

Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty na Lato 2015. Na klientów czeka ponad 200 programów objazdowych i objazdowo – pobytowych, ponad 90 destynacji i regionów oraz około 600 hoteli. Przy rezerwacji do 19 grudnia 2014 obowiązują rabaty nawet do 30 %.

W pierwszej kolejności sprzedaż została uruchomiona na stronie internetowej touroperatora, natomiast już 15 października do sieci sprzedaży trafią katalogi Rainbow Tours.

-Najciekawsze i najbardziej przyciągające są oczywiście nowości wczasowe, a jest ich w tym roku nadzwyczaj dużo, szczególnie w Grecji: najpiękniejsza chyba grecka wyspa Santorini, kultowy już Mykonos, Skopelos czyli wyspa musicalu Mamma Mia, niezbadane, ale przeurocze i niedrogie Limnos oraz bizantyjskie Aleksandropolis. Polecamy także marokańską, położoną nad M. Śródziemnym Saidię, hiszpańską Costa Blancę oraz absolutny hit czyli legendarne Lazurowe Wybrzeżemówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Rainbow Tours

Wszystkich tych, dla których 14 dni urlopu to nieco za długo, a tydzień za krótko ucieszy fakt poszerzenia ilości kierunków na 11/12 dni pobytu. Wielbicieli takiego rozwiązania touroperator zaprasza do Bułgarii, na Riwierę Turecką, Costa del Sol, Costa Blancę, oraz na Zakynthos, Rodos, Kretę i Korfu.

Rainbow Tours nie zapomina o rodzinach i ich wakacyjnych potrzebach. W 40 Figloklubach (hotelach klubowych zlokalizowanych w Basenie Morza Śródziemnego), od połowy czerwca do połowy września, przez sześć dni w tygodniu czeka fantastyczna zabawa pod okiem polskojęzycznych animatorów.

W ofercie na Lato 2015 Rainbow Tours postawił również na współpracę z jedną najbardziej znanych sieci hotelowych na świecie – Iberostar. Na klientów czeka 20 hoteli o wyjątkowym standardzie i serwisie w najlepszych lokalizacjach.

Nie zabraknie również nowości w wycieczkach objazdowych. Z dalszych kierunków będą to między innymi: Kanada połączona z Alaską, Argentyna z Boliwią, Korea z Japonią, czy Iran z Turkmenistanem. Nieco bliższe propozycje to rejsy po Morzu Śródziemnym, Słowacja, północne Maroko, wyprawy łączące Francję, Włochy i Szwajcarię, Lizbona z Maderą czy też Londyn w wydaniu familijnym. Łącznie ponad 200 wycieczek objazdowych stanowi najbardziej zróżnicowaną i najbogatszą ofertę na rynku.

W ofercie touroperatora po raz pierwszy pojawią się usługi dodatkowe mające na celu zwiększenie komfortu podróży, takie jak, pakiet powitalny w wybranych hotelach, bezpośredni, prywatny transfer z lotniska do hotelu, a także do wybranych rejsów czarterowych priority check-in czyli możliwość szybszej odprawy przy osobnym stanowisku oraz pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Z kolei podczas imprez objazdowych tour operator zaproponuje pasażerom korzystanie z W-Fi oraz wybór miejsc siedzących z przodu autobusu jako tych najatrakcyjniejszych podczas zwiedzania.

W ramach wcześniejszej rezerwacji do 19 grudnia 2014 klienci Rainbow Tours otrzymają gratis dodatkowe gwarancje, mają największy wybór ofert i terminów oraz czekają na nich rabaty nawet do 30%. Posiadacze Kart Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% rabatu.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy