Polonia Wiadomości branżowe

Tripsta.pl startuje z Price Radar – nową wyszukiwarką lotów

Teaser

Internetowe biuro podróży Tripsta.pl wprowadziło nowe narzędzie usprawniające wyszukiwanie lotów. Za pomocą Price Radar konsument może porównać ceny lotów dostępnych linii lotniczych i wyszukuje najlepsze bilety do wybranego miejsca na najbliższe 6 miesięcy.

Tripsta.pl, znana użytkownikom bardziej jako portal wyspecjalizowany w wyszukiwaniu rezerwacji lotów i hoteli, stworzyła praktyczne narzędzie, które znacznie ułatwia zaplanowanie podróży. Dzięki przejrzystemu i sprawnemu systemowi wyszukiwania, Price Radar w bardzo krótkim czasie wyświetla propozycje rozkładu lotów na wcześniej zdefiniowanej przez użytkownika trasie. Spośród kryteriów podróżujący możne wybrać czy najbardziej zainteresowany jest:  lotem bezpośrednim czy z przesiadką, czas trwania podróży oraz przedział cenowy. Wyniki zilustrowane są graficznie za pomocą czytelnych, interaktywnych wykresów. Tak skonstruowana prezentacja ofert linii lotniczych doskonale trafia do użytkowników, którzy nie są do końca pewni dokładnego terminu wylotu. Price Radar umożliwia bowiem symulację, która pozwala na sprawdzanie cen wszystkich lotów na pół roku do przodu. – Price Radar stanowi przykład naszego zaangażowania w rozwój innowacyjnych narzędzi oddanych w ręce konsumentów. Ze względu na dużą liczbę udostępnianych danych użytkownicy Price Radar mogą poszukiwać rozwiązań dostosowanych do środków finansowych jakimi dysponują i jakie chcą przeznaczyć na planowane wyjazdy – komentuje Philipp Birkmann, CEO Tripsta.pl. – Udostępniona obecnie wersja Beta, będzie stopniowo udoskonalana, dzięki pomocy samych użytkowników – dodaje.

Jak korzystać z Price Radar?

Przeciągając wskaźnik wyboru terminu podróży, na znajdującym się zaraz pod nim powiększonym wykresie słupkowym można sprawdzić czy wraz ze zmianą daty wylotu uzyskamy korzystniejsze ceny. Warto podkreślić, że podana cena określa przelot w obie strony. Zaletą Price Radar jest również przyjemna grafika i prosta nawigacja. Kliknięcie na słupek z konkretną datą przekierowuje nas do listy dostępnych przelotów. W tym miejscu musimy wybrać planowany czas podróży, a stąd od okienka z rezerwacją dzieli nas już tylko jedno kliknięcie. 

 

***

O Tripsta.pl

Tripsta.pl jest internetowym biurem podróży umożliwiającym rezerwację biletów lotniczych do miejsc na całym świecie z uwzględnieniem oferty zarówno tradycyjnych jak i tanich linii lotniczych. Dzięki nowoczesnej technologii i niskim kosztom funkcjonowania internetowego biura turystycznego, Tripsta.pl oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Poprzez stronę internetową istnieje możliwość dokonania rezerwacji bez ograniczeń czasowych, gdyż dostęp do wszelkich informacji 24 godziny na dobę.

 

 

 

Źródło Tripsta. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy