Polonia Wiadomości branżowe

Szkolenia w Rainbow Tours

Już 22 listopada Rainbow Tours rozpoczyna cykl szkoleń dla swoich agentów z zakresu oferty i nowości na lato 2012. Szkolenia przewidziano w dziewięciu miastach i aż sześć z nich odbędzie się na lotniskach. To oryginalne podejście ma

Już 22 listopada Rainbow Tours rozpoczyna cykl szkoleń dla swoich agentów z zakresu oferty i nowości na lato 2012. Szkolenia przewidziano w dziewięciu miastach i aż sześć z nich odbędzie się na lotniskach. To oryginalne podejście ma przybliżyć działanie infrastruktury portów lotniczych, organizacji pracy panującej na lotniskach  oraz przygotować  agentów na sezon Lato 2012.

Po ubiegłorocznym sukcesie prezentacji, touroperator postanowił kontynuować ideę również w tym roku. Oferta Rainbow Tours to w tej chwili ponad 900 stron katalogu, prawie 400 hoteli i 160 objazdówek. Nikt nie ma wątpliwości, że pion sprzedażowy na sezon letni powinien być bardzo dobrze przygotowany i zapoznany ze wszystkimi nowościami. W tym roku szkolenia odbędą się w dziewięciu miastach: w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. W ubiegłym roku było to siedem miast i łącznie ponad 500 osób.

Nowym i innowacyjnym pomysłem będą prezentacje na terenie sześciu portów lotniczych: w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Łodzi i Wrocławiu. W ten sposób touroperator oprócz oferty umożliwi również dostęp do wielu nieznanych szerszemu odbiorcy informacji, takich jak, zasady działania lotnisk, zasady bezpieczeństwa, organizacji itp. Wiedza ta pozwoli osobom uczestniczącym w szkoleniach lepiej i dokładniej odpowiadać na najbardziej szczegółowe pytania padające ze strony klientów. Należy bowiem pamiętać, że to właśnie w portach lotniczych turyści rozpoczynają swój urlop.

Zależy nam na promowaniu lokalnych lotnisk, dlatego agenci powinni mieć jak największą wiedzę z zakresu zarówno oferty Rainbow Tours jak i z zakresu wiedzy o samych lotniskachmówi Iwona Drwiła- Dyrektor Działu Sprzedaży .W tym roku postanowiliśmy również zwiększyć ilość miast w których odbędą się prezentacje po to, aby jak najwięcej osób skorzystało z naszej propozycji – dodaje Iwona Drwiła.

W tym roku Rainbow Tours spodziewa się podobnej liczby chętnych co w roku ubiegłym, czyli około 500 osób. Szkolenia będą trwały do siódmego grudnia 2011 roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy