Polonia Wiadomości branżowe

Sylwester w Rainbow Tours już prawie sprzedany

Rabaty nawet do 23 procent, szeroka oferta oraz wiele nowości  przyczyniły się między innymi do sukcesu sprzedaży oferty sylwestrowej Rainbow Tours.  W tym sezonie po raz pierwszy zaproponowano Uzbekistan, Berlin oraz Macedonię, które okazują się być prawdziwymi hitami.

Z roku na rok obserwujemy zwiększeniem zainteresowania ofertami sylwestrowymi. Na niektóre wyjazdy nie ma już miejsc a na inne miejsca się kończą – mówi Emilia Bratkowska, Brand Manager w Rainbow Tours.- Bardzo dobrze radzą sobie zarówno nowości jak i kierunki już znane klientomdodaje Bratkowska.

Na terminy sylwestrowe touroperator zaproponował  programy autokarowe i lotnicze. W ramach propozycji autokarowych dostępnych jest 12 opcji. Największym zainteresowaniem tak jak w latach ubiegłych cieszy się Paryż , Wenecja, Rzym, Praga, Wiedeń oraz Budapeszt. Z nowości jest to Berlin połączony z pobytem w Tropical Island oraz Macedonia. Fanom „białego szaleństwa” przypadło do gustu prawdziwe śnieżne safari w dolinie Zillertal. W zestawieniu popularności wariantów lotniczych wygrywa: Paryż, Istambuł, Barcelona, Madryt, Lizbona oraz Rzym a z nowości Uzbekistan.

Drugi katalog Rainbow Tours z ofertami lotniczymi oraz egzotyką „ Ucieczka od szarości/W stronę słońca” również zawiera terminy sylwestrowe. Wydany w maju zbiór wyjazdów kusi eskapadami do bliższych i dalszych miejsc. Wielbiciele orientu w dobrym stylu wybierają imprezy objazdowe i pobytowe do Maroka. Sukcesywnie wzrasta zainteresowanie Izraelem oraz Egiptem – Sharm el Sheikh. Dzięki uruchomieniu czarterów bardzo dobre wyniki osiąga sprzedaż Tajlandii, Sri Lanki oraz Kenii. W tych przypadkach zostały już pojedyncze miejsca. Ameryka Łacińska radzi sobie równie dobrze i tak jak w roku ubiegłym pozytywnie zaskakuje popularność Meksyku oraz Kuby.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy