Wiadomości branżowe

„Swoją drogą” – przedpremiera niezwykłej książki Tomka Michniewicza tylko na Allegro

Przedpremiera najnowszej książki podróżnika Tomka Michniewicza „Swoją drogą”, tylko na Allegro. Premierze towarzyszy również niezwykły konkurs w ramach którego podróżnik zabierze jedną osobę w dowolnie wybrane miejsce na świecie. Książka ukaże się 30 kwietnia nakładem Wydawnictwa Otwartego, ale już teraz można ją kupić na Allegro.

Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili. Taką propozycję złożył dziennikarz i podróżnik trzem bliskim osobom. Dała ona początek trzem niezwykłym podróżom. Michniewicz opisał je w książce „Swoją drogą”, która 30 kwietnia ukazuje się nakładem Wydawnictwa Otwartego. Książka ma swoją przedpremierę w serwisie Allegro.pl.

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat. Wyprawy na drugi koniec świata zmusiły całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą? Książce towarzyszyć będzie niezwykły konkurs: Tomek Michniewicz zabierze w dowolnie wybrane miejsce na świecie osobę, która go do tego przekona. Start zgłoszeń: 22.04.2014 wraz z przedpremierą książki w serwisie Allegro.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą przez stronę: www.tomekmichniewicz.pl/swojadroga Partnerami konkursu są: Allegro.pl i linie lotnicze KLM, a patronami medialnymi książki: telewizja TTV, radiowa Jedynka i Tanie-loty.pl

Książka dostępna na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15347790&string=swoja+droga&search_scope=userItems-15347790&bi_s=allegro_internal&bi_m=d_rha_culture_main_560_570&bi_c=michniewicz_premiera

Tomek Michniewicz – dziennikarz, backpacker, fotograf, radiowiec i aktywista. Autor dwóch bestsellerowych reportaży: „Samsara. Na drogach, których nie ma” oraz „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net. Dziennikarz radiowej i autor programu „Inny Świat” w telewizji TTV. Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic „Traveler”.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy