Polonia Wiadomości branżowe

Świąteczna ucieczka za granicę

Nawet święta mogą się przejeść – szczególnie takie spędzane w tradycyjnej formule, przy suto zastawionym stole, kiedy za oknem mróz, lub – co gorsza – zimowa plucha. Antidotum na świąteczny spleen może być

Nawet święta mogą się przejeść – szczególnie takie spędzane w tradycyjnej formule, przy suto zastawionym stole, kiedy za oknem mróz, lub – co gorsza – zimowa plucha. Antidotum na świąteczny spleen może być wyjazd do ciepłych krajów i egzotycznych zakątków świata. Oferty wycieczek na okres świąteczny i sylwestrowy, między innymi do Egiptu, Sri Lanki, Maroka Tajlandii i na Wyspy Kanaryjskie przygotowała już dla swoich Klientów Grupa Triada.

Wizja Świąt Bożego Narodzenia przy egzotycznej palmie z roku na rok kusi coraz większą rzeszę Polaków. Klienci Grupy Triada, którzy planują w tym roku święta inne niż kiedykolwiek, mogą już wybierać spośród bogatej oferty wycieczek odbywających się w drugiej połowie grudnia. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno ci, których celem podróży będzie błogi wypoczynek, jak i miłośnicy aktywnego odkrywania nowych lądów.

Już od kilku lat rekordy popularności wśród zimowych kierunków podróży, a szczególnie w okresie świątecznym, bije Egipt – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club, organizatora wyjazdów w Grupie Triada. W katalogu Triady znajdziemy m.in. ofertę 2-tygodniowego wypoczynku w 4-gwiazdkowym hotelu z All Inclusive w Sharm El-Sheikh (14-28 grudnia) za 3216 zł/os. lub w Hurghadzie (16-30 grudnia, hotel 3-gwiazdkowy, All Inclusive) za 2773 zł/os. Do Egiptu można również wybrać się w terminie 14-28 grudnia na wypoczynek połączony ze zwiedzaniem Izraela (3174 zł/os.).

Dla tych, którzy chcieliby poznać dalsze zakątki świata, w ofercie Triady przygotowano m.in. wyjazdy na Sri Lankę lub do Tajlandii. Wycieczka 7+7 łącząca wypoczynek na Sri Lance z programem zwiedzania „Szlakiem buddyjskich świątyń” odbędzie się w terminie od 19 grudnia do 2 stycznia. Natomiast od 14 do 29 grudnia można udać się do Tajlandii i zwiedzić „Złoty Trójkąt” za 5875zł/os.

Pomysły na święta w ciepłym klimacie oferuje także Sky Club. W terminie 16 – 30 grudnia można będzie wypocząć w Maroko, rezerwując 2-tygodniowy wypoczynek w hotelu 4-gwiazdkowym w opcji All Inclusive w cenie 3199 zł/os., lub wyjazd w opcji Stay & Go: (7 dni zwiedzania – program „Cesarskie Miasta” + 7 dni wypoczynku) za 3599 zł/os. Amatorzy hiszpańskich wysp będą mogli natomiast udać się na 2-tygodniowy wypoczynek na Teneryfie (17-31 grudnia, 3639 zł/os.).

Zabawę sylwestrową połączoną ze zwiedzaniem najpiękniejszych europejskich metropolii proponuje Triada. Miejsca na 4 i 5-dniowych wycieczkach autokarowych do Wiednia i Bratysławy, Paryża, Pragi oraz Wilna można rezerwować w cenie ok. 1000 zł  od osoby.

Zależy nam na dopasowywaniu naszej oferty do potrzeb wszystkich Klientów – również tych, którzy decydują się na Święta poza krajem – mówi Maciej Truskolaski, prezes Sky Club – Klienci, którzy wybiorą się z Grupą Triada lub na wycieczkę w okresie Świąt Bożego Narodzenia, będą mogli spędzić Wigilię na uroczystej kolacji świątecznej, która jest wliczona w cenę oferty. Podobnie jest również w przypadku wycieczek, których termin uwzględnia noc sylwestrową – dodaje.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy