Polonia Wiadomości branżowe

Świąteczna promocja od Tripsta.pl

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a skoro święta to muszą być także prezenty! Dla tych, którzy tegoroczny urlop świąteczny spędzą w podróży, Tripsta.pl organizuje wyjątkowy konkurs.

Do Gwiazdki jeszcze ponad miesiąc, jednak radosna świąteczna atmosfera sprzyja planowaniu zimowego urlopu zwłaszcza za granicą. Do wcześniejszej rezerwacji wycieczek jeszcze bardziej zachęcić może atrakcyjny konkurs przygotowany przez internetowe biuro podróży Tripsta.pl, w którym do wygrania aż 8000 złotych w gotówce! Konkurs wystartował 14 listopada i potrwa do 3 stycznia 2014 roku a zadanie konkursowe jest niezwykle proste. Wystarczy zarezerwować lot lub hotel na święta za pośrednictwem strony internetowej Tripsta.pl aby automatycznie wziąć udział w wielkim losowaniu fantastycznej nagrody.

Zaplanuj święta z Tripsta.pl, dokonaj rezerwacji, zgarnij 8000 złotych i przekonaj się czym jest prawdziwe Świąteczne SzaleństwoSzansę na nagrodę zwiększają się aż stokrotnie jeśli użytkownik zarezerwuje zarówno samolot jak i hotel.

Zwycięzcę poznamy w połowie stycznia 2014 roku. Wyłoniony zostanie spośród wszystkich użytkowników serwisu Tripsta uczestniczących w konkursie. W losowaniu nagrody biorą udział jedynie rezerwacje na bilet lotniczy lub nocleg w hotelu w okresie od 20 grudnia a 3 stycznia 2014 roku, dokonane między 14 listopada a 3 stycznia 2014.

Regulamin i warunki konkursu: http://www.tripsta.pl/konkurs-zabawa-regulamin/2013-konkurs-swiateczny.

Tripsta.pl

Tripsta.pl jest internetowym biurem podróży umożliwiającym rezerwację biletów lotniczych do miejsc na całym świecie z uwzględnieniem oferty zarówno tradycyjnych jak i tanich linii lotniczych. Dzięki nowoczesnej technologii i niskim kosztom funkcjonowania internetowego biura turystycznego, Tripsta.pl oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Poprzez stronę internetową istnieje możliwość dokonania rezerwacji bez ograniczeń czasowych, gdyż dostęp do wszelkich informacji 24 godziny na dobę.

 

 

Źródło Tripsta. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Wizz Air   #atno   #bank pekao   #bnp paribas   #bz wbk   #jednak   #lot   #nie   #obni   #przypadku   #tanie latanie