Polonia Wiadomości branżowe

Sukces przedsprzedaży oferty Lato 2013

21 grudnia w Rainbow Tours zakończyła się przedsprzedaż oferty na lato 2013 z której skorzystało prawie 26 tys. osób. Oznacza to wzrost o 24 procent w stosunku do wyników z roku 2011. W całym okresie trwania promocji obowiązywały rabaty do 30 procent, a także gwarancje dodatkowe gratis.

Oferta wakacyjna touroperatora obejmuje wyjazdy w miesiącach kwiecień-październik zebrane w trzech katalogach, dwóch z ofertą wczasową i jednym poświęconym w całości wycieczkom objazdowym. 21 grudnia był ostatnim dniem przedsprzedaży trwającej od 23 października. W tym terminie obowiązywały rabaty do 30 procent oraz gwarancje zwrotu kosztów, najniższej ceny, niezmiennej ceny oraz bezpłatnej zmiany terminu gratis. Z promocji skorzystało prawie 26 tys. osób, co w porównaniu z 2011 rokiem, w którym z przedsprzedaży skorzystało 21 tys. osób daje wzrost o 24 procent.

Tak dobre wyniki są, mam nadzieję,  zapowiedzią dobrego sezonu letniego. Zadowoleni jesteśmy nie tylko z faktu, że sprzedajemy więcej niż w zeszłym roku, ale również z poziomu cen, za jakie sprzedajemy. Wartość przedsprzedaży to ponad 77 mln zł, co oznacza wzrost przychodów o 31 % i wzrost średniej ceny o 7% mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Z wycieczek objazdowych bardzo dobre wyniki osiągnęły między innymi Maroko-Cesarskie miasta, Turcja-Smak orientu, Dookoła Grecji, Chorwacja-Zapach wina i lawendy, Bursztynowym traktem, Dookoła Hiszpanii, Sardynia i Korsyka, Chiny-w krainie złotego smoka, Portugalia-Luzytania wczoraj i dziś oraz Chorwacja-Dalmatyńska eskapada. Najbardziej popularnymi kierunkami wczasowymi w przedsprzedaży okazały się: Zakynthos, Czarnogóra, Kreta, Teneryfa, Turcja, Kos, Korfu, Fuerteventura, Costa del Sol, Hurghada, Bułgaria, Rodos, a także Maroko, Kalabria oraz Cypr.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Bania   #bowa   #jest   #nie   #oczyszczanie organizmu   #rym   #tym   #warto   #ywa