Polonia Wiadomości branżowe

Sporty ekstremalne są dostępne dla wszystkich dzięki eBay.pl

Europejskie Mistrzostwa w Piłce Nożnej dobiegły już końca, więc może warto zastanowić się nad wakacyjnymi planami? Dla tych, którzy nie chcą się rozstawać ze sportowymi emocjami i adrenaliną oraz nie zamierzają spędzić całego urlopu wylegując się na plaży, eBay.pl przedstawia kilka propozycji.


Spośród wielu sportowych kategorii na eBay.pl, są także te szczególnie związane z latem: w kategorii Windsurfing znajduje się ponad 10 100 przedmiotów, natomiast Nurkowanie i pływanie oferuje nam około 21 800 przedmiotów dostępnych dla użytkowników z Polski[1].


Jak ryba w wodzie

Jeśli chcecie czuć wiatr we włosach i jednocześnie korzystać z uroków spędzania czasu nad wodą, koniecznie musicie spróbować kitesurfingu lub wakeboardingu. Są to również świetne propozycje dla wszystkich miłośników snowboardu, którzy latem tęsknią za górskimi stokami i śniegiem, gdyż w obu tych dyscyplinach podstawowym sprzętem jest deska. Kitesurfer używa deski, która w połączeniu z mocą dużego sterowanego latawca rozpędza ślizg po wodzie. Natomiast w wakeboardingu deska jest zwykle holowana przez motorówkę lub specjalny wyciąg, zazwyczaj z prędkością pomiędzy 25 a 38 kilometrów na godzinę.

Wciąż za mało adrenaliny? W takim razie warto spróbować hydrospeedingu, w którym uczestnik, leżąc na desce trzyma się uchwytów i steruje płetwami na nogach. Ten sport z pewnością zapewni niezapomniane przeżycia. Wszystkie potrzebne sprzęty oraz akcesoria są dostępne na eBay.pl, a zakupy na tej platformie pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Przykładowo nową deskę do kitesurfingu można kupić nawet 46% taniej niż w tradycyjnym sklepie internetowym.              


Siódme niebo

Jeśli chcielibyście, choć przez chwilę poczuć się jak w niebie, możecie spróbować swoich sił na lotni lub podczas skoku ze spadochronem. Pierwszy z powyższych sportów jest z pewnością spokojniejszy oraz pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami podczas spokojnego lotu. Jeśli chcielibyście spróbować czegoś w tym stylu, ale boicie się latać możecie spróbować czegoś o wiele bardziej szalonego – BASE jumpingu. Jest to rodzaj sportu ekstremalnego, w którym uczestnicy skaczą ze stałych, wysokich obiektów używając spadochronu. Ci, którzy nie zważają na długość ekstremalnych przeżyć zawsze mogą spróbować skoków bungee, które stają się coraz bardziej popularne – latem można je znaleźć na większości plaż oraz w większych miastach. Jeśli chcielibyście poświęcić całe wakacje na loty na paralotni, na eBay.pl możecie nawet kupić zorganizowaną wycieczkę do Maroka z kursem paralotniarstwa.

 

Nie trać gruntu pod nogami

Dla tych, którzy wolą stąpać po twardym gruncie, także znajdzie się kilka atrakcji. Dzięki skokowym butom możecie na chwilę zmienić się w kangura oraz przemierzać miasto w zniewalającym tempie patrząc na wszystkich z góry. Jeśli wybieracie się w miejsce, gdzie jest pod dostatkiem piachu możecie spróbować sandboardingu, który od snowboardingu różni się tylko tym, że zamiast po śniegu szusuje się po piachu. Miłośnikom żeglarstwa, którzy akurat nie znajdują się w pobliżu jeziora polecamy buggykitting – lekki, specjalnie zaprojektowany, napędzany siłą latawca wózek, który sterowany przednim kołem rozpędza się do ekstremalnych prędkości. Na eBay.pl dostępne są profesjonalne sprzęty najlepszej jakości.         [1]Dane eBay.pl z dnia 04.07.2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Mosbito   #czone   #dzi   #firmy   #konna   #lasu   #oraz   #paj   #pl   #spos   #tak