Polonia Wiadomości branżowe

Rainbow Tours sprzedaje same przeloty na narty

W połowie stycznia touroperator wprowadził dodatkowy produkt jakim jest możliwość rezerwowania samych przelotów wraz z transferami na narty do Włoch i Francji. To ukłon w stronę wszystkich tych klientów, którzy w

W połowie stycznia touroperator wprowadził dodatkowy produkt jakim jest możliwość rezerwowania samych przelotów wraz z transferami na narty do Włoch i Francji. To ukłon w stronę wszystkich tych klientów, którzy w sposób szybki, wygodny i w dobrej cenie chcą korzystać z uroków „białego szaleństwa”.

Rainbow Tours informuje możliwości rezerwacji samego przelotu na narty z transferem do wybranej miejscowości narciarskiej we Włoszech w Val di Sole, Val di Fiemme i Val di Fassa oraz we Francji do Les Deux Alpes i Alpe D’Huez na terminy już od 28 stycznia, aż do 24 marca. Przeloty do Włoch do Werony odbywają się liniami Enter Air, natomiast do Francji do Grenoble liniami LOT. Klienci mogą skorzystać z transferu między innymi do takich miejscowości narciarskich we Włoszech jak, Marileva 1400, Dimaro, Folgarida, Cavalese, Campitello di Fassa, Pellizzano. Cena całkowita z opłatami lotniskowymi i transferem w przypadku Włoch to 599 złotych a Francji 999 złotych.

Rainbow Tours ponadto informuje potencjalnych klientów, że transfery będą odbywały się jedynie do określonych miejscowości autokarem lub busem w zależności od ilości chętnych. Dokładna lista miejscowości dostępna jest w call center oraz w sieci sprzedaży w całej Polsce. Lista biur znajduje się na stronie internetowej www.rainbowtours.pl . Klienci również zobowiązani są do posiadania dokładnego adresu hotelu, do którego się udają a przed dniem powrotu do Polski do kontaktu z rezydentem w celu potwierdzenia godziny i miejsca zbiórki na transfer powrotny na lotnisko.

Wszyscy ci, których interesuje przelot razem z zakwaterowaniem nadal mogą skorzystać z oferty hoteli i apartamentów we Włoszech i Francji oraz skorzystać z czynnego od 15 stycznia Figloklubu w Val di Sole.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy