Polonia Wiadomości branżowe

Rainbow Tours sprzedaje oferty z katalogu Zima/ Egzotyka 2012/13

Rainbow Tours właśnie wydał katalog na sezon zimowy 2012/2013 w którym oprócz sprawdzonych miejsc pobytowych oraz programów objazdowych znalazły się również nowości. Przy współpracy z linią lotniczą Enter Air touroperator kontynuuje przeloty czarterowe do Tajlandii, Kenii i na Sri Lankę. Wzbogacono również listę miast wylotowych na bliższe kierunki. Promocja wycieczek z katalogu trwa do 15 lipca i objęta jest promocją z rabatami nawet do 26%. Oferta jest już dostępna w sieci sprzedaży na terenie całego kraju, na stronie www oraz w call center.

Zgodnie z ubiegłorocznymi obietnicami Rainbow Tours sukcesywnie poszerza ofertę wczasową na Wyspach Kanaryjskich. Do Teneryfy i Fuerteventury w nadchodzącym sezonie zimowym dołączy Gran Canaria oraz Lanzarote. Z nowości pobytowych nieco bardziej egzotycznych na uwagę zasługuje położony na północ od słynnego Phuketu kurort Khao Lak uchodzący za nieco bardziej spokojny, z pięknymi plażami i 14 Parkami Narodowymi oraz Rezerwatami Przyrody znajdującymi się w najbliższej okolicy. Na wielbicieli wypoczynku również czekają atrakcyjne hotele w Egipcie (Hurghada, Sharm el Sheikh oraz Taba), Izraelu, Maroku, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Cyprze a także na Sri Lance, w Tajlandii, Kenii, na Kubie, Margaricie oraz na Malediwach.

Rainbow Tours mając na uwadze wygodę klientów poszerzył listę miast z których odbywać się będą wyloty czarterowe na bliższe destynacje. Oprócz Warszawy będzie to Poznań, Katowice, Gdańsk oraz Bydgoszcz.

W katalogu Zima/Egzotyka 2012/2013 znajduje się około 65 programów objazdowych, z czego prawie 50 stanowią wycieczki egzotyczne. W Maroku pojawił się nowy ośmiodniowy program pod nazwą „Maroko dla wygodnych”, w którym oprócz zwiedzania zaproponowano kilkudniowy wypoczynek. Po ubiegłorocznym sukcesie Emiratów Arabskich wprowadzono „Emiraty Arabskie-Dubaj jest Naj! Zobacz i odpocznij”. W tej wycieczce zwiedzanie Dubaju oraz Abu Dhabi połączono z relaksem w Fujairach nad Oceanem Indyjskim. W części poświęconej egzotyce klienci znajdą aż trzy nowe wycieczki do Tajlandii ( Tajlandia połączona z Kambodżą, Tajlandia i Laos oraz Tajlandia z Malezją), nowość w Indiach o nazwie „Indie-Sacrum i Profanum” oraz wycieczkę łączącą północ i południe Etiopii. Madagaskar jest kolejną niespodzianką touroperatora w której można obcować z wyjątkową przyrodą wyspy, która w 80 procentach nie występuje nigdzie indziej na świecie.

Także i w tym sezonie Rainbow Tours z kontynuuje ideę własnych klubów rodzinnych – Figloklubów. W okresie ferii zimowych touroperator zaprasza do czterech hoteli klubowych: na Fuerteventurze, Teneryfie, w Hurghadzie oraz Sharm el Sheikh.

Po raz kolejny Rainbow Tours uczestniczy także w programie dla seniorów i oferuje wczasy dla osób po 55 roku życia. W tym roku w ramach programu wypoczywać będzie można na Costa de la Luz i Costa del Sol.

Promocja wyjazdów z katalogu Zima/Egzotyka 2012/13 pod nazwą: ”Przestaw się na czas letni/Ciepło, ciepło, gorąco” trwa do 15 lipca 2012. Oprócz rabatów do 26 procent klienci otrzymują również gwarancje: niezmiennej ceny, zwrotu kosztów, zmiany terminu gratis oraz zyskają gwarancję najniższej ceny.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy