Polonia Wiadomości branżowe

Rainbow Tours lubi Grecję

Tegoroczna oferta grecka zaproponowana przez touroperatora znacznie różni się od ubiegłorocznej. Nowe sprawdzone hotele na wyłączność, bogatsza oferta dla rodzin z dziećmi oraz nowości w objazdówkach mają zachęcić klientów do wypoczynku w Grecji.

-Wybraliśmy hotele znane i sprawdzone na polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami. Z wieloma z nich podpisaliśmy kontrakty wyłącznościowe. Dzięki temu ceny naszych hoteli dla klientów są bardzo konkurencyjne oraz dużo niższe niż w roku ubiegłymmówi Wojciech Tyndorf, contracting manager w Rainbow Tours. Korzystne ceny nie wpływają jednak negatywnie na jakość świadczonych usługdodaje Tyndorf.

Rainbow Tours nie obawiał się zastąpić dotychczasowych obiektów obiektami nowymi, dotychczas dostępnymi jedynie u konkurentów. Biorąc pod uwagę nowość jaką jest Korfu baza hotelowa obejmuje ponad 70 hoteli w takich miejscach w Grecji jak, Kreta, Kos, Rodos, Zakynthos, Riwiera Olimpijska, Chalkidiki oraz Peloponez. Na rodziny z dziećmi czeka aż osiem hoteli klubowych w których znajdują się Figlokluby. Touroperator postarał się o to, aby nie zabrakło pokoi rodzinnych nawet takich, w których można zakwaterować rodzinę składającą się z dwóch osób dorosłych i trójki dzieci a hotel „Papas” na Peloponezie wszystkie zgłoszone dzieci przyjmuje gratis. Dla par oraz singli przygotowano hotele w takich rozrywkowych miejscowościach, jak Laganas na wyspie Zakynthos, czy Faliraki na Rodos. Osobom ceniącym spokojniejszy wypoczynek Rainbow Tours poleca między innymi wyspę Korfu oraz Kretę.

Na nadchodzące lato zaproponowano dziewięć programów objazdowych autokarem i samolotem w tym trzy nowości: „ Albania i Macedonia- w krainie orłów” połączona z wypoczynkiem na Korfu, „Zachodnia Grecja i wyspy Morza Jońskiego” z możliwością wypoczynku na Peloponezie oraz rejs „ Egejska Odyseja”. Touroperator zaprasza również do poznania Cyklad w wycieczce „ Przystanek Cyklady” oraz „ Z wyspy na wyspę-Mykonos i Santorini”.

Grecja, to świetne miejsce na wakacje dla każdego i wbrew pozorom trudno znaleźć bezpieczniejszy kraj do wypoczynku w Europie. W roku ubiegłym odnotowaliśmy wzrosty sprzedaży a dodatkowo kierunki greckie zyskały dzięki zawirowaniom w krajach arabskich konkluduje Wojciech Tyndorf. Ostatnie wydarzenia polityczne nie mają większego wpływu na funkcjonowanie miejscowości turystycznych oraz hoteli. Większym zagrożeniem dla Hellady wydaje się być lęk turystów wywołany przesadzonymi doniesieniami prasowymi na temat tego krajudodaje Wojciech Tyndorf.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Podró   #dla   #dzi   #hestia   #internaut   #liwe   #nie   #oraz   #ponad   #przygotowa   #sumami