Polonia Wiadomości branżowe

PromujNoclegi.pl – połączenie PR i skutecznej reklamy w Internecie dla branży hotelarskiej

Serwis PromujNoclegi.pl stworzył unikalną usługę dla właścicieli hoteli i innych obiektów noclegowych, którzy chcieliby efektywnie promować swoją witrynę w Internecie, zwiększając jej widoczność w wyszukiwarkach oraz zasięg oferowanych usług.

Unikalność propozycji PromujNoclegi.pl opiera się na połączeniu kilku kluczowych elementów: liczby serwisów partnerskich w Polsce, tworzeniu dedykowanych tekstów na temat każdego obiektu, promocji strony docelowej na tematycznych blogach i w serwisach społecznościowych oraz bezpośredniej reklamy strony Klienta w postaci linków sponsorowanych.

Jedną z największych korzyści dla właścicieli obiektów noclegowych jest przede wszystkim pozyskanie wielu wartościowych odnośników do własnej strony z tematycznych blogów, serwisów i portali poświęconych noclegom jak również z mediów społecznościowych. Pozyskane wpisy stają się efektywnym źródłem informacji o prezentowanym miejscu, a linki kierują potencjalnych Klientów bezpośrednio do witryny właściciela obiektu. 

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez On Board PR i PBS DGA aż 49% Polaków, którzy szukają hotelu, wykorzystuje do tego celu Internet, a procent ten rośnie do 60% w przypadku Polaków posiadających wyższe wykształcenie, co oznacza, iż sieć jest efektywnym źródłem promocji dla firm świadczących usługi noclegowe. Warto zastanowić się nad odpowiednią formą i miejscem prezentacji oferty noclegowej w internetowych mediach dedykowanych turystyce. Dotarcie do jak najszerszego grona potencjalnych Klientów i świadome budowanie wizerunku obiektu noclegowego ma znaczący wpływ na prosperowanie danego hotelu czy pensjonatu.

Nowa usługa PromujNoclegi.pl  łączy w sobie zaletę reklamy w wyszukiwarce Google i działań Public Relations w Internecie

 

Twórcą projektu i serwisu PromujNoclegi.pl przygotowanego dla potrzeb rynku obiektów noclegowych w Polsce jest firma WebMotive, która specjalizuje się w marketingu w wyszukiwarkach (SEO i PPC) oraz tworzeniu funkcjonalnych witryn internetowych,  przejrzystych dla  użytkowników i wyszukiwarek.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy