Polonia Wiadomości branżowe

Promocje godzinowe Triady wracają na stałe

„Weekendowy szperacz”, „Poranny refleks” i „Wieczorny łowca” - promocje godzinowe, które biuro podróży Triada uruchomiło z okazji swoich dwudziestych urodzin, wejdą na stałe do jego oferty.

„Weekendowy szperacz”, „Poranny refleks” i „Wieczorny łowca” – promocje godzinowe, które biuro podróży Triada uruchomiło z okazji swoich dwudziestych urodzin, wejdą na stałe do jego oferty. Ponownie więc Internauci będą mogli sprawdzić swój refleks i zapolować na oferty w najlepszej cenie, pojawiające się tylko o określonych godzinach.

Decyzja o wprowadzeniu „Szperaczy” do stałej oferty to efekt dużego zainteresowania Klientów. Z informacji, które napływały do nas z sieci sprzedaży wiemy, że promocje godzinowe cieszyły się niezwykłą popularnością – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club, touroperatora Grupy Triada. – Po zakończeniu promocji pojawiło się wiele pytań dotyczących przywrócenia „Szperaczy”. Postanowiliśmy bezzwłocznie zareagować na prośby naszych Klientów – dodaje.

Nazwę akcji „Oferta na 20-lecie Triady” zastąpiono prostą nazwą „Szperacze”. „Poranny refleks” obowiązuje w dni powszednie w godzinach 24:00 – 14:00, zaś „Wieczorny Łowca” od 14:00 do 24:00. W weekendy Internauci mogą wyszukiwać promocje od godziny 24:00 w nocy z piątku na sobotę do godziny 24:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Oferty są skierowane do Klientów gotowych na podejmowanie szybkich decyzji i szukających wyjątkowych okazji cenowych, zarówno wycieczek last minute, jak i imprez rozpoczynających się później. Do wyboru będą wycieczki tygodniowe i dwutygodniowe, a także flagowy produkt Triady – pakiety 7+7.

Nowe oferty są regularnie dodawane do systemu rezerwacyjnego, a w ciągu weekendu nawet kilkakrotnie. Ceny wycieczek sprzedawane w ramach „Szperaczy” pozwalają oszczędzić Klientom nawet do 30% podstawowej ceny imprezy. – Zdajemy sobie sprawę, jak ważną grupą docelową są Internauci. Przywróciliśmy tę ofertę przede wszystkim z myślą o nich – mówi Maciej Truskolaski –  Osoby orientujące się w aktualnych ofertach touroperatorów z pewnością docenią promocje w ramach „Szperaczy”, których zaletą jest zawsze stosunek ceny do jakości – dodaje. Promocje godzinowe powrócą na stronę internetową Triady 29 października tuż po północy.

A to już wiesz?  Ergonomiczna pozycja na rowerze

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy