Polonia Wiadomości branżowe

Problem z odsprzedaniem wycieczki rozwiązany – nowa funkcjonalność w QAgents

Jak szybko znaleźć klienta na wycieczkę, z której ktoś inny musiał zrezygnować? Obniżka ceny nie zawsze wystarczy. Wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel przygotowała nowoczesne narzędzie wspierające biura agencyjne w dotarciu do

Jak szybko znaleźć klienta na wycieczkę, z której ktoś inny musiał zrezygnować? Obniżka ceny nie zawsze wystarczy. Wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel przygotowała nowoczesne narzędzie wspierające biura agencyjne w dotarciu do klientów zainteresowanych „specjalnymi okazjami”. Za pośrednictwem platformy Qtravel Agents mogą oni trafić z informacją o odsprzedaży wycieczki do tysięcy użytkowników wyszukiwarki Qtravel. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Internetowa platforma Qtravel Agents, z której korzysta już ponad 2 tysiące biur agencyjnych z całej Polski wzbogacona została o nową funkcjonalność. Za pośrednictwem narzędzia QAgents każde biuro agencyjne może opublikować informację o ofercie dostępnej na specjalnych warunkach, na przykład z powodu rezygnacji klienta. Zwykle taka oferta musi jak najszybciej znaleźć nowego nabywcę, dlatego bardzo ważne jest szerokie rozpropagowanie informacji o odsprzedawanej wycieczce.

 – Rezygnacja klienta z zakupionej wycieczki nie jest sytuacją nagminną, jednak kiedy już się zdarza agenci dwoją się i troją, by wesprzeć swoich klientów i znaleźć nowego nabywcę – wyjaśnia Tomasz Kolaszyński, prezes zarządu Qtravel.pl.  – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biur agencyjnych przygotowaliśmy proste w obsłudze i skuteczne narzędzie, pozwalające w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców usług turystycznych.

 Oferta wprowadzona do systemu Qagents natychmiast widoczna jest dla wszystkim zalogowanych agentów. Dzięki temu informacja o ofercie specjalnej szybko dociera do klientów biur stacjonarnych w całym kraju. Dodatkową opcją jest rozesłanie oferty do subskrybentów usługi Qtravel Deals, w ramach której klienci za pośrednictwem maila otrzymują codziennie specjalnie wyselekcjonowane oferty. Odsprzedawana oferta udostępniana jest także na profilu wyszukiwarki Qtravel w serwisie Facebook. Takie połączone działania znacznie zwiększają szanse na znalezienie chętnego do skorzystania z wycieczki.

Qtravel Agents to nowoczesna platforma komunikacji przeznaczona dla agentów turystycznych, którzy chcą dotrzeć do klientów poszukujących ofert wycieczek w internecie. Przy każdej ofercie turystycznej znalezionej za pośrednictwem wyszukiwarki  Qtravel.pl dostępna jest lista biur stacjonarnych, w których można kupić daną ofertę. Panel agenta pozwala samodzielnie określić przy jakich ofertach mają wyświetlać się informacje o biurze. Jedynym warunkiem jest posiadanie w portfolio agenta oferty danego organizatora.

 

 

 

  O Qtravel.pl

Serwis www.Qtravel.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników w zakresie prostej w obsłudze wyszukiwarki ofert turystycznych. Qtravel.pl to innowacyjne narzędzie do przeszukiwania ofert turystycznych największych organizatorów działających na rynku polskim. Opierając się na systemie wyszukiwania kontekstowego – poprzez wpisanie fraz – serwis Qtravel.pl pozwala w łatwy sposób odnaleźć interesującą ofertę. Qtravel.pl to również doradca i agent turystyczny, gwarantujący profesjonalną obsługę przed oraz posprzedażową.

Twórcą i właścicielem serwisu Qtravel.pl jest gdańska sp. z o.o. Q&Q.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy