Polonia Wiadomości branżowe

Poznawanie świata z Airbnb zyskuje nowy wymiar dzięki Wish List

Airbnb – serwis, który ułatwia znalezienie, wynajęcie lub zarezerwowanie unikatowych miejsc na całej kuli ziemskiej, przedstawia nową usługę – Wish List.

Dzięki Wish List Airbnb przestaje być serwisem, w którym można jedynie wyszukać i zarezerwować miejsce do spędzenia nocy, a staje się żyjącą w wirtualnym świecie platformą, umożliwiającą swoim członkom poznawanie całej gamy przeróżnych miejsc noclegowych, odkrywanie ulubionych miejsc przyjaciół i planowanie własnych podróży marzeń. Wish List skupia się przede wszystkim na graficznej stronie wyszukiwania ofert na Airbnb, a przy tym pozwala tworzyć własne, całkowicie dostosowane do indywidualnych potrzeb listy wymarzonych miejsc na całej kuli ziemskiej.

„Kiedy tworzyliśmy Airbnb, nawet się nam nie śniło, że pewnego dnia w naszej ofercie znajdą się tak unikatowe lokalizacje – od domków na drzewie po prywatne wyspy” – opowiada CEO i współzałożyciel serwisu Brian Chesky. „Fotografowie Airbnb zrobili już ponad 1 milion zdjęć wyjątkowych miejsc noclegowych, a tym samym stworzyli jedną z największych kolekcji fotografii wnętrz na świecie. Wish List w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą naszego systemu rezerwacji pozwalają społeczności Airbnb odkrywać jedne z najbardziej intrygujących miejsc tej planety.

Wraz z wprowadzeniem Wish List Airbnb otwiera nowy rozdział w historii społecznościowego podróżowania i odkrywania świata. Podróżni po raz pierwszy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i poznawać wrażenia swoich przyjaciół
i zaufanych ekspertów.  Dzięki zintegrowanej opcji rezerwacji podróżnicze marzenia stają się rzeczywistością!

„Dzielenie się wrażeniami nie tylko ułatwia podróżowanie, ale też sprzyja poznawaniu i inspiruje.  Gdzie indziej użytkownik może zbudować swoją listę marzeń, na której obok architektury Franka Lloyda Wrighta znajdują się twierdza Tower w Londynie i zamki rodziny Borgiów?” – dodaje współzałożyciel i CPO (Dyrektor Działu Zakupów) Joe Gebbia. „Wprowadzając Wish List nie tylko poprawilismy graficznie stronę Airbnb, ale też dołączyliśmy funkcje społecznościowe. Właśnie dlatego odkrywanie i tworzenie Wish List, a także dzielenie się nią jest dla użytkowników bardzo proste, a przy tym przyjemne dla oka.

Aby wyłonić najbardziej inspirujące posiadłości, Airbnb połączyło siły z wybitnymi przedstawicielami różnych dziedzin – od technologii poprzez rozrywkę aż po modę.
W Listy Życzeń swój wkład wniosły takie postaci, jak światowej sławy projektant Yves Behar, aktor i przedsiębiorca Ashton Kutcher
i inni. Będą oni także wskazywać swoje typy najlepszych miejsc Airbnb na całym świecie, w tym Wish List obejmujące igloo, zamki, łodzie i samoloty.

Jak działa Wish List?

  • Użytkownik korzystający z dowolnej strony z ofertą na Airbnb może zapisać ją sobie na swojej Wish List. Jeden użytkownik może tworzyć wiele takich list.
  • Użytkownicy mają możliwość ustawiania wielu opcji prywatności, na przykład decydować, czy inni mogą widzieć ich Wish List oraz czy mają one znaleźć się na Facebooku.
  • Użytkownik może także zdecydować, by dodanie oferty do Wish List i stworzenie takiej listy zostało odnotowane w jego osi czasu na Facebooku.
  • Użytkownicy mają dostęp do specjalnej strony z Wish List tworzonymi
    i rozwijanymi przez Airbnb, kanałów RSS z Wish List ich przyjaciół z Facebooka oraz do najbardziej popularnych, tworzonych na bieżąco Wish List.

 

Informacje o Airbnb:

Założone w sierpniu 2008 r. Airbnb z siedzibą w San Francisco jest cieszącym się zaufaniem serwisem, który ułatwia znalezienie, wynajęcie lub zarezerwowanie unikatowych miejsc na całej kuli ziemskiej, zarówno przez Internet, jak i z telefonu komórkowego. Niezależnie od tego, czy ktoś szuka mieszkania do przenocowania, zamku do zamieszkania na tydzień lub willi do wynajęcia na cały miesiąc, Airbnb pomoże to znaleźć w dowolnym przedziale cenowym, w ponad 19 000 miast w 192 krajach. Dzięki doskonałej obsłudze klienta oraz rosnącej społeczności użytkowników Airbnb jest najłatwiejszym sposobem zarabiania na własnych nieruchomościach i prezentowania go milionom osób na całym świecie.

 

http://www.airbnb.pl

http://www.airbnb.pl/home/press

http://www.facebook.com/airbnb 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #UK   #cych   #ych