Polonia Wiadomości branżowe

Płatność kartą kredytową za wycieczki last minute – Tanie-Podrozowanie.net rozwiązuje problem

Udało Ci się trafić na wymarzoną ofertę wycieczki zagranicznej last minute, niestety okazja przepadła ze względu na brak możliwości płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem? Następnym razem kupuj przez Internet. Portal Tanie-Podrozowanie.net wprowadził możliwość zakupu wycieczki last minute za pomocą karty kredytowej lub przelewu online.

Jeśli Twoje biuro podróży nie akceptuje płatności za wycieczkę w innej formie niż gotówka – przyczyn może być kilka. Najważniejsza z nich wiąże się ze wzrostem kosztów. Zgodnie z prawem ceny wycieczek muszą być takie same bez względu na sposób płatności. W związku z tym biura podróży mogą nie decydować się na ponoszenie dodatkowych kosztów związanych z obsługą kart kredytowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów internetowe biuro podróży Tanie Podróżowanie pokrywa wszelkie dodatkowe koszty związane z zakupem wycieczki last minute przy użyciu karty kredytowej.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą w pełni wykorzystać przewagę jaką daje internetowe poszukiwanie i rezerwacja ofert wycieczek zagranicznych. Możliwość płatności kartą kredytową bez ryzyka poniesienia dodatkowych opłat sprawia, że zakup wycieczki przez Internet przypomina płatność gotówką w tradycyjnym biurze. Z tą różnicą, że nie ma potrzeby wychodzenia z domu, a cała procedura zamyka się w kilku kliknięciach.

Dodatkowo, płatność kartą kredytową odbywa się poprzez wyspecjalizowaną firmę (tzw stronę trzecią) nadzorującą takie transakcje. Dane karty są przesyłane w formie zaszyfrowanej, co czyni transakcję bezpieczną i daje pewność, że nasze dane nie trafią w niepowołane ręce.

Jeśli natomiast nie dysponujemy kartą kredytową płatności za wybraną wycieczkę można dokonać także szybkim przelewem, tzw. przelewem online – księguje się praktycznie natychmiastowo, do daje pewność, że naszych miejsc nikt nam nie podkupi.

Internetowa wyszukiwarka Taniego Podróżowania pozwala na bieżąco śledzić i porównywać wszystkie dostępne na rynku oferty. Możemy być pewni, że nie przepadnie nam żaden smakowity urlopowy kąsek. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi od podjęcia decyzji o wyborze danej wycieczki aż po finalizacje rezerwacji mija raptem kilka chwil. Płatność to już tylko formalność. Tanie-Podrozowanie.net wdraża rozwiązania, które pozwalają w pełni cieszyć się zaletami internetowych biur podróży. Kilka kliknięć i można się pakować!

Tanie Podróżowanie – kusi okazją!


Tanie-Podrozowanie.net

Centrum Podróży Tanie-Podrozowanie.net powstało w 2009 roku. Jest jedną z marek spółki Sky4Fly. Specjalizuje się w wyszukiwaniu i sprzedaży ofert wycieczek last minute. Reprezentuje największych touroperatorów i organizatorów wyjazdów turystycznych w Polsce i na świecie, dbając o jak największe bezpieczeństwo dokonywanych zakupów. Udziela bezpłatnych informacji dotyczących podróży, jak i pomaga w przypadkach zmiany planów, kontaktując się bezpośrednio z organizatorem wyjazdu. Świadczy także kompleksową pomoc w znalezieniu informacji dotyczących atrakcji turystycznych, lotnisk, poruszania się po nich, poszukiwaniu hoteli, wynajmu samochodów oraz ubezpieczeń w podróży.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy