Wiadomości branżowe

Odkryj Dubaj podczas oczekiwania na kolejny lot

Odkryj Dubaj podczas oczekiwania na kolejny lot
Pakiety Dubai Stopover dostępne są już od 145 zł za osobęWarszawa, 9 stycznia 2014 r. – Poznanie atmosfery Dubaju podczas oczekiwania na lot nigdy nie było tak proste. Dzięki usłudze Dubai Stopover pasażerowie linii Emirates mogą skorzystać z licznych udogodnień uprzyjemniających pobyt w tym mieście.Cena pakietu Dubai Stopover rozpoczyna się już od 145 zł za osobę za noc (przy rezerwacji dwóch noclegów w pokoju 2-osobowym). Usługa ta pozwala pasażerom Emirates, którzy oczekują na kolejny lot, odkryć to dynamiczne miasto - gospodarza Expo 2020. W Dubaju znajduje się m.in. najwyższy budynek świata – Burdż Kalifa oraz największe centrum handlowe na świecie – Dubai Mall. Miasto to jest także domem dla społeczeństwa liczącego ponad 200 narodowości. W Dubaju Wschód łączy się z Zachodem, a tradycja w naturalny sposób przenika się z nowoczesnością. Odwiedzający tę metropolię mogą doświadczyć zarówno wielokulturowości, jak i poznać typowo arabskie dziedzictwo.W Dubaju każdy typ podróżnika - zarówno amator aktywnego spędzenia czasu, miłośnik festiwali, zakupów, jak i smakosz lokalnej kuchni

Pakiety Dubai Stopover dostępne są już od 145 zł za osobę

Warszawa, 9 stycznia 2014 r. – Poznanie atmosfery Dubaju podczas oczekiwania na lot nigdy nie było tak proste. Dzięki usłudze Dubai Stopover pasażerowie linii Emirates mogą skorzystać z licznych udogodnień uprzyjemniających pobyt w tym mieście.

Cena pakietu Dubai Stopover rozpoczyna się już od 145 zł za osobę za noc (przy rezerwacji dwóch noclegów w pokoju 2-osobowym). Usługa ta pozwala pasażerom Emirates, którzy oczekują na kolejny lot, odkryć to dynamiczne miasto – gospodarza Expo 2020. W Dubaju znajduje się m.in. najwyższy budynek świata – Burdż Kalifa oraz największe centrum handlowe na świecie – Dubai Mall. Miasto to jest także domem dla społeczeństwa liczącego ponad 200 narodowości. W Dubaju Wschód łączy się z Zachodem, a tradycja w naturalny sposób przenika się z nowoczesnością. Odwiedzający tę metropolię mogą doświadczyć zarówno wielokulturowości, jak i poznać typowo arabskie dziedzictwo.

W Dubaju każdy typ podróżnika – zarówno amator aktywnego spędzenia czasu, miłośnik festiwali, zakupów, jak i smakosz lokalnej kuchni – może znaleźć interesujące dla siebie atrakcje. Gdzie indziej na świecie można jednego dnia jeździć na nartach na śniegu, piasku i wodzie?

Skorzystanie z usługi Dubai Stopover zapewnia pasażerom wiele udogodnień:

– wybór z ponad 80 hoteli, ośrodków wypoczynkowych i apartamentów,

– możliwość zameldowania/wymeldowania o dowolnej godzinie w ponad 60 hotelach i apartamentach,

– śniadanie w formie bufetu,

– powitanie i odbiór z Międzynarodowego Lotniska w Dubaju,

– transfer do i z hotelu,

– darmowa wiza w przypadku 1-dniowego pobytu*,

– dostępność 96-godzinnej i miesięcznej wizy w przypadku dłuższych pobytów**,

– dostęp do różnego rodzaju wycieczek i wypraw organizowanych głównie przez Arabian Adventures i Emirates Destination Management Company,

– wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę.

* Dotyczy tylko pasażerów, których przesiadka w Dubaju nie przekracza 36 godzin

A to już wiesz?  Złoty Medal MTP dla akcji „Poznań za pół ceny"!

** Za dodatkową opłatą

Usługa Dubai Stopover może być wcześniej zarezerwowana lub zakupiona na Międzynarodowym Lotnisku w Dubaju już po przylocie. W przypadku zakupu usługi na lotnisku, jej zakres może się różnić. Warunki zakupu odnoszą się do wszystkich pakietów. W celu wcześniejszej rezerwacji usługi wystarczy po potwierdzeniu i opłaceniu biletu skontaktować się z przedstawicielem biura lokalnego lub wybranym agentem Emirates.

W celu skorzystania z tej usługi należy po przylocie udać się do specjalnego stanowiska Dubai Stopover na terenie Terminalu 3 lub do stanowiska Arabian Adventures Dubai Stopover zlokalizowanego na obszarze Terminalu 1.

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy