Ciekawostki

„Nowe nośniki – rewolucja czy ewolucja?”

22 czerwca w siedzibie Agory odbędzie się piętnaste seminarium z cyklu “Rewolucja w komunikacji”, poświęcone nowym kanałom komunikacji oraz ich wpływowi na zjawiska społeczne oraz

22 czerwca w siedzibie Agory odbędzie się piętnaste seminarium z cyklu “Rewolucja w komunikacji”, poświęcone nowym kanałom komunikacji oraz ich wpływowi na zjawiska społeczne oraz biznes.

Podczas seminarium prelegenci poruszą tematy związane z nowymi kanałami komunikacji, jak np. e-czytniki czy tablety. Spróbują również znaleźć odpowiedź na pytanie, czy nowe nośniki zrewolucjonizują przyszłość, czy są jedynie przejawem ewolucji technologii komunikacyjnych.

W drugiej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli firm m.in. Bonnier, Polskapresse, UBIK Consulting oraz Edipresse.

W XV Rewolucji w Komunikacji udział wezmą: Krzysztof Krejtz (ORIAQ), Piotr Tuszyński (Gazeta.pl), Grzegorz Piechota (INMA, „Gazeta Wyborcza”?), Michał Bonarowski (PAP), Adam Hościło i Daniel Owsiański (Macoscope), Mikołaj Małaczyński (Legimi), Andrzej Szydło i Maciej Topolski (Kolporter). Spotkanie poprowadzi Michał Kreczmar (Gazeta.pl).

Organizatorzy zaplanowali również specjalną wystawę tabletów i e-czytników “Technology Showcase”, dzięki której uczestnicy seminarium będą mogli zapoznać się z urządzeniami oraz skorzystać z porad ekspertów.

Spotkanie „Nowe nośniki – rewolucja czy ewolucja?” odbędzie się w siedzibie Gazeta.pl (Warszawa, ul. Czerska 8/10) we wtorek, 22 czerwca o godz. 10.00. Wstęp na konferencję jest wolny. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji: [email protected]

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie projektu Rewolucja w Komunikacji: www.rewolucjawkomunikacji.pl.

***
Projekt seminariów “Rewolucja w komunikacji” realizowany jest przez portal Gazeta.pl i Fundację InternetPR.pl od 2006 roku. Jego głównym celem jest obserwacja, analiza i upowszechnianie pozytywnych zmian zachodzących w komunikacji społecznej, a związanych z internetem. Częścią projektu są seminaria, poświęcone najważniejszym trendom, technikom i narzędziom nowoczesnej komunikacji, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. W ostatnich latach spotkania gromadziły przeszło setkę słuchaczy – specjalistów z branży marketingowej i PR, dziennikarzy i znanych blogerów.

http://press.gazeta.pl/pr/164011/nowe-nosniki-rewolucja-czy-ewolucja-gazeta-pl-zaprasza-na-xv-rewolucje-w-komunikacji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy