Ciekawostki

Nowa aplikacja na iPhone’a od carpooling.pl

Dzięki nowej bezpłatnej aplikacji od carpooling.pl osoby podróżujące w tym samym kierunku mogą umówić się na wspólny przejazd, oszczędzając w ten sposób pieniądze i chroniąc

Dzięki nowej bezpłatnej aplikacji od carpooling.pl osoby podróżujące w tym samym kierunku mogą umówić się na wspólny przejazd, oszczędzając w ten sposób pieniądze i chroniąc środowisko. Korzystając z iPhone’a lub iPoda Touch pasażerowie w prosty sposób przeszukają bazę wolnych miejsc w samochodach, a kierowcy spontanicznie zaoferują transport.

Połączenie funkcjonalności iPhone’a z przejrzystością serwisu carpooling.pl sprawia, iż nowy produkt jest prosty i przyjazny w obsłudze. Największą zaletą jest jednak dostęp do bazy zawierającej ponad 400 000 przejazdów po Polsce i Europie. Po znalezieniu odpowiedniej oferty transportu pasażer może natychmiast skontaktować się z kierowcą, dzwoniąc na podany numer lub wysyłając SMS czy wiadomość e-mail. Użytkownicy zarejestrowani w serwisie carpooling.pl mogą ponadto z poziomu aplikacji dodawać i edytować własne przejazdy.

Wykorzystująca usługi geolokalizacyjne aplikacja na iPhone’a to kolejny produkt umożliwiający przeszukiwanie największej europejskiej bazy przejazdów. Od kilku miesięcy działa wersja light na telefony komórkowe, a także aplikacja na Facebooku. W najbliższym czasie operator carpooling.pl planuje dalszy rozwój produktów opartych na technologiach mobilnych, w tym przygotowanie aplikacji dla telefonów z systemem Android.
Nową aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu App Store, wyszukując ją w kategorii „Podróże” (Travel) lub klikając w ten link: http://itunes.apple.com/pl/app/carpooling-pl/id416990778?mt=8

O carpooling.pl:
carpooling.pl to polska wersja największej internetowej platformy, dzięki której kierowcy i pasażerowie umawiają się na wspólne przejazdy po Polsce i Europie. W chwili obecnej w bazie serwisu zarejestrowanych jest już ponad 1,5 mln użytkowników, którzy generują regularnie ponad 400 000 ofert przejazdów i zapytań o wolne miejsca. Oprócz polskojęzycznej wersji platformy dostępne są także lokalne odsłony dla Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Grecji.
Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=208851577

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy