Wiadomości branżowe

Nocleg w puszczy lub w sąsiedztwie domu Szekspira, czyli najbardziej oryginalne hotele Best Western

Klienci Best Western, największej rodziny hotelowej na świecie, liczącej ponad 4000 obiektów w ponad 100 krajach, mają do wyboru nie tylko różnorodne lokalizacje obiektów, ale czasem również zaskakujące udogodnienia. Chociaż wszystkie należące do sieci hotele spełniają określone standardy, to jednak część z nich zdecydowanie się wyróżnia. 

Duch historii w najstarszym hotelu w Anglii

BEST WESTERN Angel and Royal Hotel to prawdziwa gratka dla miłośników historii. Obiekt uznawany jest za najstarszy hotel w Anglii. Budynek, w którym mieści się hotel, liczy już ponad 800 lat! Jego wyjątkowy klimat tworzy architektura – wejście do hotelu zdobi monumentalna brama, a surowe wnętrza ocieplane są żarzącym się w kominku ogniem.

Luksusowy nocleg w więzieniu

Ci, którym wydaje się, że więzienie z luksusem nie ma nic wspólnego, powinni odwiedzić BEST WESTERN PREMIER Hotel Katajanokka w Helsinkach. Hotel ten został otwarty w 2007 r., czyli 170 lat po tym, kiedy budynek zaczął funkcjonować jako więzienie. Teraz jednak nocleg w tym obiekcie zdecydowanie bardziej kojarzy się z nagrodą niż karą – cele zostały zamienione w przestronne pokoje i tylko zewnętrzne czerwono-ceglaste mury stanowią namiastkę historii hotelu. 

Wypoczynek w rytmie ulubionej muzyki

Pop, rock, blues, jazz i soul – to gatunki muzyki, które stały się inspiracją dla projektantów wystroju całkowicie dźwiękoszczelnych pokoi w rzymskim hotelu BEST WESTERN Hotel Franklin Feel The Sound. Bębny służą tam jako stoliki nocne, zagłówki łóżek stworzone zostały na wzór klawiatury fortepianu, a łazienki oświetla kula dyskotekowa. Oprócz tego każdy pokój wyposażony jest w profesjonalny odtwarzacz muzyki. BEST WESTERN Hotel Franklin Feel The Sound został wyróżniony jako jeden z najlepszych biznesowych hoteli w Rzymie w tegorocznym rankingu opublikowanym przez serwis HRS, w którym głosowały osoby podróżujące służbowo. 

Hotel ukryty w puszczy

Spotkanie z żubrem zaraz za progiem hotelu? Taką możliwość oferuje gościom BEST WESTERN Hotel Żubrówka, położony na obrzeżach Białowieskiego Parku Narodowego. W wystroju obiektu dominują naturalne elementy, które sprawiają, że obiekt wkomponowuje się w otaczający go krajobraz. Hotelowe jacuzzi otoczone jest przez prawdziwe konary drzew i kamienie, a leżąc w saunie poczuć można zapach drewna.    

Urlop w sąsiedztwie domu Szekspira   

BEST WESTERN Salford Hall Hotel to doskonale zachowany i odrestaurowany dworek położony niedaleko Stratford-upon-Avon – malowniczego i niezwykle popularnego wśród turystów miasta, w którym urodził się i zmarł William Szekspir. Budynek, w którym obecnie mieści się hotel, był początkowo rezydencją mnichów pobliskiego opactwa Evesham. Charakter wnętrzom obiektu nadają łoża z kolumnami i złote żyrandole.

Więcej informacji na temat hoteli Best Western znaleźć można na stronie www.bestwestern.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Best Western Hotels Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy