Polonia Wiadomości branżowe

Na wakacje z Grupą Triada i JVC

Już od 15 listopada wszyscy Klienci Grupy Triada mogą wziąć udział w promocji „Wakacje z JVC”. Wystarczy wykupić dowolną wycieczkę z katalogu Sky Club lub Triady i skorzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt JVC. Wszystkie

Już od 15 listopada wszyscy Klienci Grupy Triada mogą wziąć udział w promocji „Wakacje z JVC”. Wystarczy wykupić dowolną wycieczkę z katalogu Sky Club lub Triady i skorzystać z atrakcyjnych rabatów na sprzęt JVC.

Wszystkie osoby, które pomiędzy 15 listopada 2011 a 31 stycznia 2012 kupią wycieczkę w salonach sprzedaży lub w biurach agencyjnych i w przeciągu 60 dni (jednak nie później niż do 31.03.2012) dokonają w sklepie internetowym JVC (http://sklep.jvc.pl) zakupu kamery HD z promocyjnej listy umieszczonej w regulaminie akcji, będą mogły skorzystać z atrakcyjnego rabatu, nawet do 30%. Przy składaniu zamówienia należy jedynie podać kod rabatowy, którym jest unikalny numer rezerwacji podany na Umowie-Zgłoszeniu udziału w wycieczce.

Wierzymy, że jest to bardzo atrakcyjna oferta dla naszych Klientów – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky ClubKażdy z nas chce cieszyć się wyjazdem jak najdłużej, a aby uchwycić niezapomniane chwile potrzebny jest nam niezawodny sprzęt, taki jak kamery JVC – dodaje Maciej Truskolaski.

Z regulaminem promocji oraz pełną listą salonów sprzedaży i biur agencyjnych można się zapoznać na stronach internetowych biur podróży Sky Club i Triada (www.sky-club.eu, www.triada.pl).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy