Polonia Wiadomości branżowe

Morze Wakacji znowu inspiruje

Rainbow Tours wydał kolejny, drugi numer podróżniczego kwartalnika „Morze Wakacji”. Tak jak w numerze premierowym czytelnik znajdzie wiele cennych wskazówek, porad oraz inspiracji. Magazyn jest bezpłatny, a będzie go można znaleźć w salonach firmowych touroperatora oraz w sieci biur ABC – Świat Podróży już na początku listopada.

Drugi numer kwartalnika poświęcony jest popularnym kierunkom zimowym zarówno do ciepłych miejsc jak i kierunkom narciarskim. Czytelnicy znajdą wiele ciekawych informacji na temat Egiptu, Izraela, wysp Kanaryjskich, Maroka oraz Jordanii. Rainbow Tours zachęca również do odwiedzenia Emiratów Arabskich, Kuby oraz Tajlandii. Dużą uwagę poświęcono wyjazdom narciarskim do Włoch i Francji oraz zimowemu Figloklubowi w Val di Sole we Włoszech, w którym pod okiem polskich instruktorów dzieci będą doskonalić jazdę na nartach oraz uczestniczyć w wielu grach i zabawach.

Rainbow Tours jest pierwszym polskim touroperatorem wydającym własne pismo o tematyce podróżniczej. Artykuły piszą dziennikarze, pracownicy biura, piloci oraz rezydenci dzięki czemu zawarte w nich informacje są pełne istotnych i praktycznych szczegółów. Magazyn jest bezpłatny, a koszty przygotowania oraz druku w całości finansowane są z przychodów z reklam zamieszczonych na jego stronach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy