Polonia Wiadomości branżowe

Masz pytanie? OK Services Travel odpowiada pod specjalną infolinią

Biuro podróży OK Services Travel uruchomiło specjalny numer telefonu dla agentów oraz swoich klientów, którzy zaniepokojeni ostatnimi doniesieniami z branży turystycznej obawiają się o swoje wakacje. Infolinia jest dostępna w dni robocze od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty jak i obecnej sytuacji biura.

Chcemy, aby ta infolinia stała się platformą komunikacji z naszymi klientami. Najczęstszą przyczyną niepokoju jest brak informacji, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą być w bieżącym kontakcie z touroperatorem, którego wybrali  – informuje Prezes Zarządu Katarzyna Maj.

OK Services Travel specjalizuje się w zagranicznych wyjazdach autokarowych. Często niedoceniany rynek turystyki autokarowej na nowo przeżywa wzrost popularności. Oprócz bezpieczeństwa i oczywistych korzyści finansowych, same pojazdy są dużo bardziej komfortowe niż kiedyś. Autokary OK Services Travel są nowoczesne i dostosowane do wielogodzinnych podróży. Każdą trasę obsługują doświadczeni kierowcy jeżdżący w trybie rotacyjnym, dzięki czemu podróż odbywa się szybko i bez uciążliwych pauz.

Pod numerem telefonu 782 120 091 konsultanci udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyjazdów z OK Services Travel. Dodatkowo został uruchomiony specjalny adres e-mail [email protected] gdzie można kierować pytania w formie pisemnej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Rainbow Tours   #Tours   #oraz   #roku