Polonia Wiadomości branżowe

Majówka za granicą? Im wcześniej, tym lepiej

Tegoroczny weekend majowy może łatwo zamienić się w krótkie wakacje, jeśli odpowiednio zaplanujemy urlop. Biorąc zaledwie 3 dni wolnego możemy wypoczywać aż przez 9 dni. Sky Club, touroperator dla marek Sky Club i Triada, zachęca do rezerwacji wycieczek już teraz, kiedy wybór kierunków jest największy.

Do maja pozostało jeszcze dużo czasu, jednak jeśli chcemy wybierać z szerokiej oferty kierunków, najlepiej już teraz zarezerwować miejsce na wymarzony urlop – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club. – Od kilku lat kapryśna polska pogoda zachęca Polaków do wyjazdów zagranicznych, co wpływa także na ceny wycieczek: im bliżej majówki, tym będą droższe – dodaje Truskolaski.

Amatorzy wysokich temperatur powinni rozważyć wyjazd do jednego ze słonecznych kierunków oferowanych przez marki Sky Club i Triadę, m.in. Egiptu, Turcji, Maroka, Grecji, Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich. Przykładowo na tygodniowe wakacje w hotelu 5-gwiazdkowym (wylot 27 kwietnia) w Hurghadzie w opcji All Inclusive zeSky Club pojedziemyjuż za 2499 złotych za osobę. Nieco tańszą opcją może być pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym za 2191 złotych (także All Inclusive). Z kolei za wakacje na greckim Zakynthos zapłacimy od 2039 zł/os (wylot 27 kwietnia).

Doskonałą ofertę dla rodzin z dziećmi znajdziemy w ofercie „Zwiedzanie2012” z katalogu marki Triada. Aby zapewnić zarówno najmłodszym, jak i tym starszym podróżnikom wiele atrakcji, można wybrać się do Francji na wycieczkę szlakiem Rodzinnych Parków Rozrywki. Na zwiedzanie Parku Asterixa, Disneylandu, Oceanarium i jednej z najpiękniejszych europejskich stolic – Paryża, można wybrać się samolotem w terminach 30.04–3.05 oraz 3-6.05 (od 1918 zł/os). Wycieczka autokarowa pod tym samym hasłem organizowana jest w dniach 28.04-03.05 i kosztuje od 1118 zł/os.

Weekend majowy to doskonały czas na podładowanie akumulatorów mówi Maciej Truskolaski. Dlatego warto już teraz przemyśleć i zaplanować urlop, aby uniknąć ryzyka, że zabraknie dla nas miejsc – dodaje.

Similar Posts