Polonia Wiadomości branżowe

Magazyn Witaj w Podróży z odświeżoną makietą i nowymi rubrykami

27 listopada na rynku pojawi się grudniowo-styczniowe wydanie magazynu Witaj w Podróży (wyd. Reader’s Digest) z odświeżoną makietą i nowymi rubrykami. Podróże – najważniejszy temat czasopisma – prezentowane są w sposób bardzo różnorodny.

Nowa szata graficzna

Elegancki layout jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Poruszanie się po magazynie ułatwia wyraźna i czytelna nawigacja – dzięki niej czytelnik błyskawicznie odnajdzie szukane treści. Nowoczesne infografiki poszerzają treść artykułów oraz podkreślają najważniejsze tezy, unikatowe zdjęcia uwydatniają urodę opisywanych miejsc. Zastosowana typografia ułatwia czytanie i dodaje całości uroku oraz modnego sznytu.

Wyjątkowe rubryki

Magazyn zyskał także nowe rubryki. Obecnie są one bardziej zróżnicowane i lepiej dopasowane do treści. „Jedną z najważniejszych zmian jest nowe podejście do tematyki: nie tylko MIEJSCE jest tematem w magazynie, ale także czas i forma wyjazdu. Nowe rubryki pozwalają poznać świat z wielu perspektyw, dzięki czemu magazyn jest ciekawy i różnorodny” mówi Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny Witaj w Podróży.

Najobszerniejszą rubryką w magazynie jest Temat numeru. W grudniowo-styczniowym wydaniu znajdziemy materiał poświęcony feriom zimowym, a w nim najlepsze polskie ośrodki narciarskie, atrakcje i pomysły na spędzenie zimowych wakacji.

Nowe rubryki w magazynie to także m.in.: Weekend – propozycja dla tych, którzy szukają pomysłów na ciekawy weekend w Polsce, a także w innych krajach europejskich; Z biurem podróży – rubryka zawierająca rozbudowane informacje praktyczne, które mają zachęcić do samodzielnej lub zorganizowanej wycieczki poza hotel; Wielka podróż – forma reportażu z dalekiego kraju wzbogaconego pięknymi fotografiami; Miejsce z historią –historia wybranego obiektu, wciągająca opowieść o czasach i ludziach, którzy go tworzyli. Ponadto pojawią się rubryki poradnicze, poświęcone tradycjom, lokalnej kuchni, dzikiej przyrodzie czy też poznawaniu Polski z okien samochodu.

Wydawany w nowym formacie 220 x 285 mm magazyn będzie liczył 116 stron. Cena dwumiesięcznika to 19,90 PLN.

„Odświeżony magazyn Witaj w Podróży skierowany jest do osób, dla których podróże są pasją! Zarówno dla tych, którzy realizują ją w czasie urlopów, jak i tych podróżujących palcem po mapie. Na naszych łamach znajdą piękne zdjęcia, inspirujące opisy, praktyczne porady”mówi Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny magazynu Witaj w Podróży.

Więcej informacji znaleźć można w najnowszym wydaniu magazynu Witaj w Podróży oraz na stronie www.witajwpodrozy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy