Wiadomości branżowe

Linie Emirates zwiększają liczbę lotów do Bejrutu

Przewoźnik otworzy trzecie codzienne połączenie do stolicy Libanu

DUBAJ, ZEA – 12 maja 2015 r. – Linie Emirates zapowiedziały stopniowe zwiększanie liczby lotów do Bejrutu. 1 października przewoźnik rozpocznie regularne wykonywanie trzeciego codziennego połączenia do tego miasta. Po jego uruchomieniu całkowita liczba lotów Emirates do Libanu wzrośnie do 21 tygodniowo.

Rozkład lotów został ustalony w taki sposób, aby ułatwić przesiadkę na lotnisku w Dubaju na trasach do miast w Stanach Zjednoczonych – Nowego Jorku, Los Angeles i Chicago – oraz ważnych ośrodków w Australii, takich jak Sydney czy Melbourne. Właśnie te kraje zamieszkują największe diaspory Libańczyków. Arab American Institute szacuje ich liczbę w Stanach Zjednoczonych na ponad 3,5 mln osób.

Trzecie codzienne połączenie będzie obsługiwane przez samolot Airbus A340-300 w trzyklasowej konfiguracji, mieszczący w sumie 267 pasażerów. Rejs nr EK 955 z Dubaju zaplanowano na 20:55 z lądowaniem w Bejrucie o 0:05 następnego dnia. Samolot rejsu powrotnego nr EK 956 wylatuje z Bejrutu o 2:00 i ląduje w Dubaju o 7:10.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Promocje   #Rainbow Tours   #dla   #dla dzieci   #doros   #dzieci   #kszo   #obni   #oraz   #rodzin   #wakacje