Wiadomości branżowe

Linie Emirates z własną aplikacją na Apple Watch

Emirates pierwszymi liniami lotniczymi w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, które zaoferują aplikację na Apple Watch Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 24 marca 2015 r. – Linie Emirates, łączące ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły datę premiery własnej aplikacji na Apple Watch. 24 kwietnia, wraz z pojawieniem się zegarka firmy Apple w sklepach, klienci Emirates z całego świata

Emirates pierwszymi liniami lotniczymi w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, które zaoferują aplikację na Apple Watch

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 24 marca 2015 r. – Linie Emirates, łączące ludzi i miasta na całym świecie, ogłosiły datę premiery własnej aplikacji na Apple Watch. 24 kwietnia, wraz z pojawieniem się zegarka firmy Apple w sklepach, klienci Emirates z całego świata otrzymają również możliwość wypróbowania inteligentnych funkcji i eleganckiego interfejsu aplikacji przewoźnika. Emirates będą pierwszymi liniami lotniczymi z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki oferującymi własną aplikację na Apple Watch.

– W świecie nowoczesnej komunikacji technologia mobilna ma coraz większy wpływ na sposób podróżowania naszych pasażerów. Platforma Apple Watch pozwala nam łączyć się z podróżnymi w bardziej zindywidualizowany sposób, przekazując informacje w czasie rzeczywistym w trakcie podróży – powiedział Alex Knigge, Senior Vice President, Digital w Emirates. – Nasz zespół opracował aplikację Emirates na Apple Watch z myślą o nowoczesnych podróżnikach, sprawiając, że wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na wyciągnięcie dłoni.

Aplikacja Emirates na Apple Watch stanowi uzupełnienie aplikacji Emirates na iPhone. Została zaprojektowana, aby pomagać podróżującym poprzez dostarczanie w czasie rzeczywistym danych, np. aktualnych informacji na temat statusu lotu.

Klienci wyposażeni w Apple Watch i aplikację Emirates zainstalowaną na iPhonie będą mogli skorzystać z następujących funkcji:

  • przeglądanie listy najbliższych lotów,
  • dostęp do na bieżąco aktualizowanych informacji o lotach (np. numer terminala i bramki, status lotu, szczegóły dotyczące odbioru bagażu itp.),
  • aktualne powiadomienia o zmianach (np. numeru bramki czy taśmociągu bagażowego),
  • kompatybilność z aplikacją Apple Passbook.

Dostępne języki aplikacji:

  • angielski,
  • francuski,
  • niemiecki.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy