Polonia Wiadomości branżowe

Karta kredytowa czy przelew bakowy? W Sky4Fly.net za tanie linie lotnicze zapłacisz jak zechcesz

Rezerwacja i zakup biletów lotniczych w Internecie to współcześnie najpopularniejszy patent na organizację podróży. Możliwość korzystania z dobrodziejstw zaawansowanych technologii i zakup biletów bez ruszania się z

Rezerwacja i zakup biletów lotniczych w Internecie to współcześnie najpopularniejszy patent na organizację podróży. Możliwość korzystania z dobrodziejstw zaawansowanych technologii i zakup biletów bez ruszania się z domu to jedno, jednak równie ważne jest, by technologia wychodziła naprzeciw rzeczywistym potrzebom klientów. Takie rozwiązania gwarantuje internetowe centrum lotnicze Sky4Fly.net, oferując opcje płatności przelewem bankowym za bilety tanich linii lotniczych.

W Sky4Fly wychodzimy z założenia, że innowacyjność polega nie tylko na wdrażaniu nowoczesnych technologii, lecz przede wszystkim na umiejętnym ich zastosowaniu, tak aby służyły naszym klientom w jak najbardziej funkcjonalny sposób. Umożliwiały im korzystanie z możliwości zakupu i rezerwacji biletów lotniczych dokładnie tak, jak sobie tego życzą – Piotr Chalimoniuk wiceprezes Sky4Fly. Doskonałym przykładem prowadzenia takiej właśnie polityki jest wprowadzona przez Sky4Fly.net wyjątkowa oferta umożliwiająca klientom dokonanie płatności przelewem bankowym za bilety na loty tanimi liniami lotniczymi.

O ile możliwość dokonania płatności w takiej formie jest standardem w przypadku rezerwacji biletów na przelot regularnymi liniami, to w przypadku tanich linii lotniczych dominuje konieczność płatności za pomocą karty kredytowej.

Badania rynku pokazują wyraźnie, że oczekiwania konsumentów są zupełnie inne. – Przeprowadzone przez naszą firmę analizy potwierdzają tezę, że karta kredytowa wcale nie jest preferowanym przez klientów środkiem płatniczym, zwłaszcza w przypadku tanich linii. Aż 50% badanych wyraża chęć dokonania płatności za pomocą przelewu – wskazuje Piotr Chalimoniuk. Portal www.sky4fly.net wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom postanowiło zapewnić swym klientom możliwość wyboru i wprowadziło opcje płatności przelewem bankowym za bilety na przelot tanimi liniami lotniczymi.

Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy klienci, niezależnie od preferowanego środka płatniczego, mogą cieszyć się atrakcyjnymi cenami przelotów i już teraz zacząć planować podróż w dowolny zakątek Europy.

A to już wiesz?  Startują zajęcia w ramach programu ENERGA Sailing Edukacja

Sky4Fly – o niebo lepsi!


Sky4Fly Sp. z o.o. to internetowe biuro podróży założone w 2006 r. Specjalizuje się w sprzedaży wycieczek i biletów lotniczych. Sky4Fly jest akredytowanym agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych), współpracującym zarówno z tanimi liniami lotniczymi jak i tradycyjnymi przewoźnikami. Firma reprezentuje wiodących polskich touroperatorów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia bezpieczeństwo, najwyższą jakość usług i najlepsze ceny. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne wycieczki, bilety lotnicze ubezpieczenia turystyczne, rezerwacja miejsc hotelowych, jak i taksówki powietrzne, wycieczki czarterowe, wyjazdy narciarskie, weekendy lotnicze, egzotyczne wakacje, transfery, wyjazdy firmowe.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy