Polonia Wiadomości branżowe

Jazda próbna czyli drzwi otwarte… w salonach rowerowych

Rusza ogólnopolska akcja drzwi otwartych dla wielbicieli sportów rowerowych. Marki Kross i Mio zapraszają wszystkich chętnych do testowania ekskluzywnego sprzętu dla profesjonalistów. Od 5 kwietnia pasjonaci rowerowej aktywności mogą zgłaszać się do akcji, w której przez pięć miesięcy, w blisko 40 miastach Polski można będzie wypróbować  rowery Kross oraz

Teaser

Rusza ogólnopolska akcja drzwi otwartych dla wielbicieli sportów rowerowych. Marki Kross i Mio zapraszają wszystkich chętnych do testowania ekskluzywnego sprzętu dla profesjonalistów. Od 5 kwietnia pasjonaci rowerowej aktywności mogą zgłaszać się do akcji, w której przez pięć miesięcy, w blisko 40 miastach Polski można będzie wypróbować  rowery Kross oraz komputery rowerowe Mio Cyclo z serii 100. Każdy, kto chce poczuć różnicę pomiędzy sprzętem dla amatorów, a wyposażeniem prawdziwych profesjonalistów będzie miał ku temu jedyną,  niepowtarzalną okazję.

Pierwsi uczestnicy testów wsiądą na wybrane przez siebie rowery już pod koniec kwietnia. Będzie to unikalna okazja do sprawdzenia modeli, które często u dealerów dostępne są tylko na zamówienie. Wraz z wyjątkowymi rowerami marki Kross będzie można przetestować komputery rowerowe Mio Cyclo 105 HC, które umożliwiają prowadzenie i monitorowanie w pełni profesjonalnego treningu. To jedyna tego typu akcja zasięgiem obejmująca całą Polskę – drzwi otwarte dla rowerzystów.

Jak wziąć udział?

Aby uniknąć długiego oczekiwania i kolejek po sprzęt, organizator umieścił na stronie internetowej http://www.kross.pl/testy/zgloszenie formularz zgłoszeniowy online, w którym każdy chętny może wybrać miasto i model roweru do przetestowania. Następnie, drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail, uczestnik zostanie poinformowany o dokładnym terminie, w którym będzie mógł odbyć testy.

Co można testować?

W formularzu zgłoszeniowym chętni znajdą do wyboru sześć wysokiej klasy rowerów polskiej marki Kross: Level A9 (wyczynowy rower stworzony do jazdy w wymagającym terenie), Level B9 (model górski na 29 calowych kołach),  Earth 2.0 (rower do maratonów z autorską technologią zawieszenia RVS), Vento 3.0 (zaprojektowany dla uzależnionych od prędkości i kochających długie jazdy na szosie), Level F6 (dedykowany specjalnie paniom nie bojącym się wyzwań) i Evado 7.0 (rower turystyczny o sportowym zacięciu). Jednocześnie możliwe będzie wypożyczenie komputera rowerowego Mio Cyclo 105 HC – osobistego partnera treningowego, za pomocą którego można mierzyć czas przejazdu, prędkość, dystans i spalone w trakcie jazdy kalorie. Dodatkowo dzięki technologii ANT+ rowerzysta może korzystać z profesjonalnych czujników tętna i kadencji, które pozwalają na bieżąco monitorować stan jego organizmu. Urządzenia Mio są odporne na trudne warunki pogodowe, wyposażono je także w wytrzymałą baterię i moduł GPS, który pozwala na zapis pokonanej trasy.

Zapisów na testy można dokonywać już teraz na stronie www.kross.pl gdzie znajduje się również szczegółowy regulamin akcji i wszystkie informacje na temat udostępnianych modeli. Więcej  o komputerach rowerowych Mio Cyclo 105 HC można znaleźć na stronie www.mio.com/pl.

 

O firmie Kross:

Kross jest jednym z największych europejskich  i najbardziej rozpoznawalnym w Polsce  producentem rowerów. Oferta firmy to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy, poprzez wysokiej klasy rowery górskie, do komfortowych rowerów trekkingowych oraz stylowych miejskich. Głównymi atutami Kross są: dwudziestoletnie doświadczenie, wysoka jakość, zespół młodych, zdolnych projektantów oraz nowoczesny zakład produkcyjny – dzięki nim firma skutecznie konkuruje technologicznie i wizerunkowo ze światową czołówką producentów rowerów. Jednoślady marki Kross to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnego designu  i atrakcyjnej ceny. Więcej informacji o firmie i jej produktach znaleźć można na www.kross.pl.

 

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

 

< 239526" >

Źródło MiTAC Europe. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy