Polonia Wiadomości branżowe

Hotel Trends Poland 2013 – czyli odpowiedzi na najważniejsze problemy i wyzwania stojące przed hotelarzami w Polsce

Teaser

28 listopada br. na konferencji Hotel Trends Poland 2013 – Asset Management & Operations spotkają się eksperci branży hotelarskiej z Polski i zagranicy. Podczas wydarzenia, odbywającego się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, postarają się znaleźć odpowiedzi na pytania, które stawia sobie branża w czasach stale zmieniających się realiów rynkowych.

Sytuacja na polskim rynku hotelarskim jest dynamiczna i niezwykle ciekawa. Wpływ na nią mają nie tylko wydarzenia lokalne, ale także sytuacja gospodarcza na świecie.  Konferencja Hotel Trends Poland 2013 będzie wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy, praktyk i poglądów odnośnie do najważniejszych zagadnień związanych z hotelarstwem w kraju. Organizatorami wydarzenia są: światowy lider wśród firm doradczych dla branży hotelowej Horwath HTL oraz magazyn Hotelarz, czołowy magazyn branży hotelarskiej.

Konferencja będzie się składać z sześciu głównych paneli, a dyskusja poprowadzona zostanie wokół m.in. takich zagadnień jak: rosnąca dominacja pośredników w branży, oszacowanie wartości i sprzedaż hotelu, technika i technologia w służbie hotelarstwa czy rola edukacji w branży hotelowej w Polsce. 

– Zależy nam na tym, aby eksperci związani ze światem hotelarskim mieli możliwość spotkania się w jednym miejscu i wymiany know how zarówno z rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy sposób i szansa na rozwój całej branży – mówi James Chappell, Global Marketing Director, Horwath HTL oraz jeden z moderatorów konferencji. – Polskie hotelarstwo ma ogromny potencjał, który wydaje się być jeszcze nie do końca wykorzystany. Chcemy dowiedzieć się dlaczego tak jest i znaleźć odpowiedź na pytanie jak to zmienić – dodaje.

Grono ekspertów, którzy potwierdzili swój udział w wydarzeniu stale się poszerza. Obecność zapowiedzieli już m.in. Sarah Duignan – Director of Account Management, STR Global, Ireneusz Węgłowski – Wiceprezes Zarządu, Orbis S.A., Krzysztof Jędrocha – Członek Zarzadu Polish Prestige Hotels & Resorts, Marek Pawłowicz – Prezes Zarządu Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o. oraz mgr inż. Witold Drogoń – Członek Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Partnerem strategicznych konferencji Hotel Trends Poland 2013 została Grupa Hotelowa Orbis, a sponsoringiem objęły ją dwie potężne sieci międzynarodowe – InterContinental Hotels Group, którą podczas spotkania reprezentować będzie Peter Vermeer, Wiceprezes Rozwoju Sieci IHG krajów Beneluxu i Europy Wschodniej oraz Hilton Worldwide, w której imieniu wystąpi Erwin Verhoog, General Manager w Hilton Warsaw Hotel.

Organizatorzy Hotel Trends Poland 2013 zapraszają na wydarzenie nie tylko właścicieli obiektów hotelowych, przedstawicieli zarządów spółek operatorskich czy kadry zarządzającej, ale także managerów gastronomii, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz wszystkich rozważających inwestycje w branży hotelowej.  

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są pod adresem hoteltrends.pl

Źródło Hotel Trends Poland 2013. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts