Polonia Wiadomości branżowe

Grecki Sylwester „last minute”

Układ tegorocznego kalendarza sprawił, że biorąc zaledwie kilka dni urlopu Polacy mogą podarować sobie najcenniejszy prezent świąteczno-noworoczny – możliwość ponad 2-tygodniowego wypoczynku po pracowitym roku. Warto więc, zaraz po spędzonych w rodzinnym gronie świętach, zaplanować sobie odprężający wyjazd do miejsca oddalonego od codziennych obowiązków. Jednym ze

Układ tegorocznego kalendarza sprawił, że biorąc zaledwie kilka dni urlopu Polacy mogą podarować sobie najcenniejszy prezent świąteczno-noworoczny – możliwość ponad 2-tygodniowego wypoczynku po pracowitym roku. Warto więc, zaraz po spędzonych w rodzinnym gronie świętach, zaplanować sobie odprężający wyjazd do miejsca oddalonego od codziennych obowiązków. Jednym ze sprawdzonych i lubianych kierunków sylwestrowych jest Grecja, gdzie spółka GTMT organizuje zabawę sylwestrową u stóp Góry Olimp. Ostatnie wolne miejsca można jeszcze zarezerwować na stronie www.greckiewakacje.pl.

Mimo tego, że wielu z nas myśli o Sylwestrze już na kilka miesięcy przed tą najważniejszą imprezą w roku, to ostateczną decyzję o wyborze miejsca i sposobu jej spędzenia często podejmujemy w ostatniej chwili. W ubiegłym roku ponad połowa turystów zarezerwowała sylwestrowy wyjazd bezpośrednio na kilka dni przed jego rozpoczęciem.* Najczęstszym powodem niezdecydowania jest obawa przed niesprzyjającą pogodą. Dobrym pomysłem jest zatem wybór takiego miejsca, gdzie liczba słonecznych dni w roku jest zdecydowanie większa niż w Polsce.

Jednym z takich miejsc jest Grecja, gdzie biuro Greckie Wakacje przygotowało dla turystów ofertę zabawy sylwestrowej w stylu grecko-polskim. Wyjątkowy klimat imprezy tworzyć będzie m.in. kompozycja specjałów kuchni greckiej i tradycyjnych, polskich przysmaków, a także porywające do tańca polskie przeboje. Jest to zatem idealna propozycja dla osób, które odkładają decyzję o rezerwacji zagranicznej wycieczki sylwestrowej nie tylko ze względu na pogodę, ale także sentyment do polskich tradycji.

Klienci Greckich Wakacji wypoczywać będą w Paralii i Olimpic Beach – turystycznych miejscowościach położonych na wybrzeżu Morza Egejskiego, na terenie Riwiery Olimpijskiej. Podczas wyjazdu będą oni mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez touroperatora, takich jak zwiedzanie wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Meteorów, nazywanych przez Greków „wiszącymi klasztorami”, wyprawa na dach starożytnego świata – Górę Olimp, czy pobyt w Salonikach.

Wycieczki rozpoczną się 28 grudnia i trwać będą 8 dni, do 4 stycznia 2014r. W zależności od standardu hotelu ceny pakietów zaczynają się już od 899 zł. Podróż do miejsca docelowego w Grecji obsługują wygodne, klimatyzowane autokary, wyposażone w barek, telewizory i toaletę. Ponadto touroperator wprowadził możliwość rezerwacji dowolnie wybranych miejsc w autokarze już w momencie zakupu wycieczki. Więcej informacji znajduje się na www.greckiewakacje.pl.

 

*Wg analizy rezerwacji przeprowadzonej przez Travelplanet.pl

 

Źródło Greckie Wakacje. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy