Polonia Wiadomości branżowe

FIGLOKLUBY.PL – Nowy portal Rainbow Tours

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2012, rozpoczął działalność również długo oczekiwany portal FIGLOKLUBY.PL. Jest to odpowiedź Rainbow Tours na rosnące zainteresowanie Figloklubami i małpką Figlo. Ideą portalu jest

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży oferty na lato 2012, rozpoczął działalność również długo oczekiwany portal FIGLOKLUBY.PL. Jest to odpowiedź Rainbow Tours na rosnące zainteresowanie Figloklubami i małpką Figlo. Ideą portalu jest możliwość poznania współtowarzyszy podróży jeszcze przed wyjazdem, a także wymiana wakacyjnych zdjęć, wspomnień i informacji po powrocie z urlopu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni klientom za tak duże zainteresowanie naszymi Figloklubami. To najlepszy pomysł na prawdziwie rodzinny wypoczynek i świetną zabawę. Specjalnie dla klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty oraz z myślą o przyszłych uruchomiliśmy portal internetowy FIGLOKLUBY.PLmówi Emilia Bratkowska-Brand Manager Rainbow Tours.

Na FIGLOKLUBY.PL znajdą się również informacje o aktualnej ofercie Figloklubów  Rainbow  Tours, opisy wszystkich hoteli, blog, oceny klubów i bardzo dużo zdjęć. To jedyny w Polsce portal społecznościowy dla amatorów klubowego rodzinnego wypoczynku. Jego zadaniem jest ułatwienie nawiązania znajomości z osobami poznanymi w trakcie urlopu lub z tymi, które się pozna jeszcze przed wyjazdem.

Potrzebę stworzenia takiego portalu podsunęli nam sami klienci wymieniający się poglądami na temat naszych klubów na różnych forach internetowych i blogach. Opisywali gry, zabawy oraz naszych animatorów. Na wakacjach zawiązywały się przyjaźniemówi Emilia Bratkowskaklienci, którzy wracali z urlopu natychmiast przekazywali informacje praktyczne osobom, które dopiero miały zamiar wyjechaćdodaje Bratkowska.

Oferta Figloklubów Rainbow Tours spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim sezonie wakacyjnym z tej formy wypoczynku skorzystało pięć tysięcy osób. W tym roku touropertor zwiększył ilość klubów o dziewięć. Dzięki temu w aż 27 hotelach będzie czekała na turystów wspaniała zabawa. Rainbow Tours gwarantuje również wiele niezapomnianych chwil z nowym portalem FIGLOKLUBY.PL.

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy