Polonia Wiadomości branżowe

Ferie zimowe z Rainbow Tours

Narty samolotem do Francji i Włoch, Figlokluby, szkółki narciarskie, wyjazdy egzotyczne to tylko niektóre z propozycji na tegoroczne ferie zimowe przygotowane przez Rainbow Tours. Oferty feryjne znajdują się w dwóch katalogach

Narty samolotem do Francji i Włoch, Figlokluby, szkółki narciarskie, wyjazdy egzotyczne to tylko niektóre z propozycji na tegoroczne ferie zimowe przygotowane przez Rainbow Tours. Oferty feryjne znajdują się w dwóch katalogach „ Magiczna zima 2011/2012” oraz „ Ucieczka od szarości/ W stronę słońca 2011/2012”

Touroperator w tym sezonie zimowym zaproponował narty w wersji lotniczej do Francji i Włoch. We Francji przeważają apartamenty bez wyżywienia a we Włoszech hotele. We Włoszech w Val di Sole od połowy stycznia do końca lutego będzie działał Figloklub w którym dzieci pod okiem instruktorów i animatorów będą mogły doskonalić jazdę na nartach i brać udział w wielu zimowych zabawach. Rainbow Tours zapewnia, że dorośli również nie będą się nudzić.

Na chwilę obecną w na narty w czasie ferii zostały nam ostatnie miejsca. Po grudniowym zastoju zauważyliśmy ogromne zainteresowanie naszymi propozycjami do Francji i Włochmówi Emilia Bratkowska, brand manager Rainbow Tours. Cieszymy się również z dużego zainteresowania naszym Figloklubem we Włoszech oraz szkółkami narciarskimi. Szkółki są naszą nowością i skierowane są do osób zarówno świetnie jeżdżących na nartach jak i początkujących. Proponujemy zajęcia z polskimi instruktorami przez pięć dni w tygodniu za jedyne 249 złotych od osoby na tydzień- dodaje Bratkowska.

Rainbow Tours w tym sezonie zaproponował wyloty do Kenii, Tajlandii ( Bangkok i Phuket) oraz na
Sri Lankę w wersji czarterowej. Niższa cena i większa ilość miejsc spowodowały gwałtowny wzrost sprzedaży w stosunku do ubiegłego roku. W tej chwili touroperator wysyła na Sri Lankę około 100 osób co dwa tygodnie na kilka objazdówek oraz wczasy.

– Sprzedaż Sri Lanki, Tajlandii i Kenii bardzo nas satysfakcjonuje. Nie możemy jednak pominąć takich kierunków jak Peru, Ekwador, Kolumbia i Brazylia czy też Kuba i Meksyk. Tutaj również osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki sprzedażymówi Emilia Bratkowska.

Z bliższych kierunków objazdowych klienci wybierają Egipt, Maroko oraz Emiraty Arabskie. Nie słabnie zainteresowanie Egiptem. Touroperator kusi swoimi dwoma Figloklubami w Hurghadzie i Sharm el Shekh czekającymi na rodziny z dziećmi od połowy stycznia. Klienci docenili również Wyspy Kanaryjskie- Teneryfę i Fuerteventurę. Na Fuerteventurze Rainbow Tours również otwiera swój Figloklub.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy