Polonia Wiadomości branżowe

Fat Baby promuje nową egzotyczną ofertę Rainbow Tours

Teaser

Agencja Fat Baby przygotowała kampanię reklamową promującą zimową ofertę biura podróży Rainbow Tours -Egzotyka 2013/14.

Celem działań reklamowych jest umocnienie wizerunku touroperatora jako lidera w dziedzinie organizowania wycieczek egzotycznych, który ma w swej ofercie największy wybór miejsc
i sposobów spędzania urlopu. Rainbow Tours, poza popularnymi egzotycznymi kierunkami, takim jak Meksyk, Tajlandia, Kenia, oferuje również wycieczki do mniej znanych, ale równie magicznych destynacji takich jak Gambia czy Etiopia.

Kampania reklamowa dla Rainbow Tours ma również na celu zwrócenie uwagi na specjalną ofertę przedsprzedażową, która umożliwia zakup egzotycznego wyjazdu z rabatem wynoszącym nawet 30%.

Oferta biura skierowana jest głównie do osób, które wysoko cenią sobie nie tylko pobyt w danym miejscu, ale również dokładniejsze poznanie jego kultury, sztuki oraz kuchni.  Z tego powodu działania promocyjne, przygotowane przez Fat Baby, łączy hasło przewodnie „Prawdziwa egzotyka to coś, czego jeszcze nie widziałeś”. Kampania reklamowa obejmuje swym zasięgiem ogólnopolską telewizję, Internet, prasę, radio oraz materiały BTL.  W telewizji można już obejrzeć pierwsze spoty reklamowe, przygotowane przez Fat Baby, które zachęcają do odwiedzenia Kuby, Meksyku oraz Sri Lanki. 

Ze spotami reklamującymi Egzotykę 2013/14 można się zapoznać również na oficjalnym kanale Rainbow Tours na YouTube:

http://www.youtube.com/user/mediarainbowtours?gl=PL&hl=pl

< 242667" >

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #brant hotel bar   #brant hotel burlington   #brant hotel fort saskatchewan ab   #brentwood hotel torquay   #daddy o hotel brant beach   #daddy o hotel brant beach nj   #hotel a brantome   #hotel a brantome 24   #hotel a brantome en perigord   #hotel brant adres   #hotel brant andrzejki