Polonia Wiadomości branżowe

e-Witaj w Podróży

Teaser

Magazyn „Witaj w Podróży” (Tarsago Polska Sp. z o.o.) wprowadza e-wydanie, dostępne na iPada, tablety z systemem Android, a także w wersji webowej, do przeglądania na domowym komputerze. W ramach promocji do końca czerwca korzystanie z e-wydań będzie bezpłatne.

Elektroniczne wydanie zawiera wszystkie historie, zdjęcia, reportaże i poradniki, które znajdują się w wersji papierowej magazynu. Całość jednak od samego początku została zaprojektowana z myślą o użytkownikach tabletów. „Układ materiałów, sposób nawigacji, interaktywne elementy – wszystko przygotowaliśmy tak, by czytanie naszego magazynu na urządzeniach mobilnych było łatwe i przyjemne. By nie męczyło oczu i było możliwie najbardziej intuicyjne.” – mówi Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny „Witaj w Podróży”.

Wprowadzeniu nowego produktu na rynek towarzyszy duża kampania e-mailingowa, która potrwa do końca czerwca. W pierwszej kolejności do 3 mln klientów Tarsago Polska skierowany zostanie e-mailing wraz z ofertą darmowego ściągnięcia aktualnego wydania „Witaj w Podróży” oraz dwóch wydań archiwalnych w wersji na iPada (ze sklepu AppStore). W kolejnych etapach kampanii ta sama grupa otrzyma ofertę ściągnięcia wersji na tablety z systemem Android (w sklepie GooglePlay), a także korzystania z wersji webowej magazynu (dostępnej on-line na www.kiosk.witajwpodrozy.pl). „Wersja webowa zachowuje funkcjonalność aplikacji tabletowej, ale różni się tym, że może być przeglądana na komputerach stacjonarnych. Wystarczy myszka i dostęp do internetu.” – dodaje Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny „Witaj w Podróży”. 23 czerwca rozpocznie się zaś kampania e-mailingowa na portalach horyzontalnych.

Roczna prenumerata on-line magazynu „Witaj w Podróży” dostępna jest również w kampanii PKO Banku Polskiego skierowanej do klientów bankowości internetowej. Wszystkie osoby, które uruchomią bankowość mobilną IKO (umożliwiającą płacenie i wypłacanie telefonem) mogą skorzystać z darmowej rocznej prenumeraty wersji webowej z dostępem online do treści „Witaj w Podróży”.

Za przygotowanie aplikacji i wprowadzenie jej na rynek odpowiada redakcja magazynu „Witaj w Podróży” oraz dział sprzedaży Tarsago Polska.

Źródło Reader’s Digest. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy