Ciekawostki

Czarne chmury w życiu

Jeśli w twoim życiu wystąpiły w ostatnim czasie czarne chmury, to jest szansa na to, aby znikły bezpowrotnie. Oczywiście, jeśli tylko się odpowiednio postarasz. Owe czarne chmury mogły przybyć z różnych stref: rodziny, zdrowia albo przyjaciół.

Jeśli przybyły ze strony rodziny, to może oznaczać, że na przykład zakończy się właśnie długotrwały konflikt z kimś z bliskich lub, że zaczniecie spędzać więcej czasu razem, co przysłuży waszej wzajemnej integracji i odbudowaniu nadszarpniętych od dawna dobrych stosunków.

eneryfa i Loro Park  Tneryfa i Loro Park  Teeryfa i Loro Park

Jeśli zaś przybyły ze „strefy zdrowia”, to może oznaczać albo całkowite wyleczenie z nękającej od jakiegoś czasu choroby układu pokarmowego, albo schudnięcie – a tym samym zakończenie zmory bycia „grubasem”.

Jeśli natomiast pojawiły się ze „strefy przyjaciół” to znak, że albo wyjaśnicie sobie nawzajem wiele spraw, które wam wszystkim ciążą na sercu, albo wsiądziecie w któryś weekend w samochód i pojedziecie gdzieś razem – czyli, jednym słowem: znajdziecie dla siebie nawzajem więcej czasu niż dotychczas. I powinniście się tym cieszyć tak bardzo, jak tylko potraficie.
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jest