Polonia Wiadomości branżowe

Beztroskie lato dzięki produktom Autan®

WARSZAWA, 10 maja 2012 – Wraz z wiosennymi i letnimi dniami przychodzi doskonała pogoda na organizowanie pikników z przyjaciółmi czy grilla z rodziną, spędzanie leniwych popołudni w parku i odbywanie wieczornych spacerów z ukochanymi. Teraz można oddawać się takim przyjemnościom, nie martwiąc się o komary i kleszcze. Dzięki gamie produktów Autan® Twoje lato będzie pozbawione ich towarzystwa. Autan®, który od przeszło 50 lat specjalizuje się w walce z najbardziej dokuczliwymi insektami, ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz, aby komary, muchy i kleszcze zniknęły z Twojego pola widzenia w ciepłe dni. Autan® zapewnia kompleksową ochronę przed insektami oraz bolesnymi skutkami ich ukłuć i ugryzień. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.

POZNAJ GAMĘ PRODUKTÓW AUTAN®:

AUTAN® Protection Plus aerozol
Skutecznie chroni przed ukłuciami komarów i i ugryzieniami innych latających owadów przez 8 godzin oraz do 4 godzin przed ukłuciami kleszczy. Można go stosować zarówno na skórę, jak i na ubranie.

AUTAN® Protection Plus bariera przeciw insektom pump spray
Płyn z atomizerem. Zapewnia kompleksową ochronę przed insektami, tworząc niewidoczną barierę przed komarami do 8 godzin, muchami (nawet końskimi) do 5 godzin i kleszczami do 4 godzin.

AUTAN® Protection Plus ochrona przed kleszczami pump spray
Płyn z atomizerem. Chroni przed kleszczami do 4 godzin. Idealny podczas wycieczek do lasu lub w inne miejsca zagrożone występowaniem kleszczy.

AUTAN® Akut po ukąszeniu
Chłodzący żel po ukąszeniu i po ukłuciach Autan® Akut łagodzi swędzenie, przyśpiesza gojenie i zmniejsza opuchliznę dzięki zawartości kojących ekstraktów z rumianku i aloesu. Jest zamknięty w małym, praktycznym opakowaniu z dozownikiem, co pozwala zawsze mieć go pod ręką.

 

SC Johnson:

Firma SC Johnson, z centralą w USA, jest jednym z największych światowych producentów domowych środków czyszczących oraz produktów do przechowywania przedmiotów w domu, oczyszczania powietrza i zwalczania owadów. Jest właścicielem między innymi takich znanych marek, jak GLADE®, OFF!®, PLEDGE®, RAID®, SCRUBBING BUBBLES®, SHOUT®, WINDEX® i ZIPLOC® w Stanach Zjednoczonych oraz AUTAN®, BAYGON®, BRISE®, ECHO®, KABIKILLER®, KLEAR® i MR. MUSCLE® w innych krajach. SC Johnson to przedsiębiorstwo rodzinne, które przywiązuje wagę do jakości w pracy i angażuje się w długoterminowe programy ochrony środowiska oraz inicjatywy na rzecz społeczności, w których działa. Firma istnieje od 126 lat. Jej wartość sprzedaży to ponad 9 mld dolarów. Zatrudnia około 13 000 pracowników i sprzedaje produkty niemal we wszystkich krajach świata.

Polski oddział SC Johnson istnieje od 1993 r. Marki obecne na polskim rynku to OFF! ®, Autan®, Raid®, Mr Muscle®, Brise®, Pronto®, Duck® oraz Shuot®.

www.scjohnson.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy