Polonia Wiadomości branżowe

Best Western w Mazowieckim po raz czwarty

Największa na świecie rodzina hotelowa Best Western rozwija się w Polsce coraz szybciej. Oficjalnie dołączył do niej, zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim, Top Hotel Airport Modlin. Jest to czwarty obiekt sieci w

Teaser

Największa na świecie rodzina hotelowa Best Western rozwija się w Polsce coraz szybciej. Oficjalnie dołączył do niej, zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim, Top Hotel Airport Modlin. Jest to czwarty obiekt sieci w województwie mazowieckim.

Po zakończeniu wszystkich prac remontowych, których całkowity koszt wyniósł ponad 2 mln złotych, hotel otrzymał kategoryzację 3 gwiazdek i zmienił nazwę na BEST WESTERN Airport Modlin. Do dyspozycji gości oddaje 68 świeżo wyremontowanych pokoi, wyposażonych m.in. w indywidualnie sterowaną klimatyzację, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizor LCD, biurko, telefon oraz łazienkę z prysznicem.  Dla gości biznesowych przygotowano salę konferencyjną dla 30 osób i specjalną salę VIP dla 15 osób. W części rekreacyjno-sportowej obiekt udostępnia profesjonalnie wyposażoną siłownię, boisko do plażowej piłki siatkowej, jak również świadczy usługi kosmetyczno-fryzjerskie.  

Hotel mieści się w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, przy ul. Paderewskiego 1c. Od Portu Lotniczego Warszawa/Modlin oddalony jest o niespełna 5 km. Przedstawiciele obiektu uruchomili właśnie specjalny transport pomiędzy hotelem a lotniskiem, dzięki któremu goście mają możliwość bezpośredniego i bezpłatnego pokonywania tej trasy. Ponadto 300 metrów od obiektu znajduje się stacja PKP, z której co ok. 45-60 minut odjeżdżają pociągi docierające nie tylko do Lotniska w Modlinie, ale także do Portu Lotniczego im. F. Chopina na Okęciu oraz centrum Warszawy.

– Przystąpienie do międzynarodowej sieci Best Western to dla nas szansa na dotarcie do zupełnie nowego segmentu – gościa zagranicznego – mówi Paweł Migacz, Dyrektor Generalny BEST WESTERN Airport Modlin. – Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby oprócz dogodnej lokalizacji zaoferować turystom biznesowym i indywidualnym, często podróżujących drogą lotniczą, także sprawdzony, międzynarodowy standard za przystępną cenę – dodaje Paweł Migacz.

Hotel BEST WESTERN Airport Modlin to czwarty obiekt sieci, po BEST WESTERN Hotel Portos, BEST WESTERN Hotel Felix oraz BEST WESTERN Hotel Poleczki, zlokalizowany w województwie mazowieckim.

– Nowo otwarty BEST WESTERN Airport Modlin jest już szóstym obiektem, który oficjalnie przystąpił do sieci w tym roku. Aktualnie udostępniamy gościom ponad 1850 komfortowych pokoi, z czego aż 543 w województwie mazowieckim. W przeciągu najbliższych miesięcy z pewnością rozbudujemy naszą ofertę o hotele położone m.in. w województwie opolskim, łódzkim oraz kujawsko–pomorskim – podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

 

Źródło Best Western Hotels Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy