82-calowy wyświetlacz tylnoprojekcyjny z ekranem multi-touch

Perceptive Pixel, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań z zakresu interfejsów użytkownika, na konferencji SIGGRAPH 2011 zapowiedział wprowadzenie na rynek swojego najnowszego produktu – największego na świecie wyświetlacza w technologii tylnej projekcji, wyposażonego w pojemnościowy ekran dotykowy.

Wyświetlacz o przekątnej 82” obsługuje technologię multi-touch i ma zaledwie 15 cm głębokości. Wyświetlacz dysponuje rozdzielczością Full HD 1920×1080 pikseli, częstotliwością odświeżania obrazu 120Hz oraz czasem reakcji na dotyk poniżej 1ms.

Żadna inna firma nie może zapewnić takiej precyzji i wydajności, jaką oferują nasze najbardziej zaawansowane produkty – powiedział David Slobodin, wiceprezes ds. inżynierii sprzętu w Perceptive Pixel. – Nasz nowy, multi-dotykowy 82-calowy wyświetlacz LCD stanowi przełom technologiczny, który wyznacza nowe standardy w branży wyświetlania obrazu.

Multi-touch stał się podstawowym sposobem interakcji z technologią – powiedział Jeff Han, założyciel i szef zespołu naukowego w Perceptive Pixel – Pięć lat temu na targach SIGGRAPH zaprezentowaliśmy pierwszy wielkoformatowy wyświetlacz w technologii tylnej projekcji z obsługa multi-touch. Obecnie wprowadzamy pierwszy płaski ekran 82” o bardzo wysokiej responsywności na dotyk, która jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Źródło: ScreenMedia Daily

http://www.4press.pl/index.php?p=12240

Authors
>

Related posts

Top