Turystyka

100 tysięcy hoteli na Tripsta.pl

Internetowe biuro podróży Tripsta.pl poszerza swoją działalność – uruchamia bazę hotelową i serwisy dla kolejnych krajów. Od teraz internauci mogą zarezerwować nocleg w jednym ze 100 tys. hoteli na całym świecie.

Dzięki wyszukiwarce połączeń lotniczych i hoteli użytkownicy serwisu mają możliwość samodzielnego zaplanowania podróży do wszystkich zakątków świata. Do dyspozycji mają ponad 600 tanich i tradycyjnych linii lotniczych, a od teraz także 100 tys. miejsc z noclegami w różnych kategoriach cenowych.

– Zdecydowaliśmy się na uruchomienie bazy hotelowej, ponieważ chcemy świadczyć kompleksowe usługi turystyczne w sieci – mówi Anna Galewska z internetowego biura podróży Tripsta.pl. – Rozwój serwisu i wdrażanie kolejnych funkcjonalności w chwili obecnej są dla nas priorytetem – dodaje.

Oprócz wejścia w branżę hotelarską Tripsta.pl poszerza swoją działalność o kolejne kraje. Firma uruchomiła serwisy przeznaczone dla klientów anglojęzycznych – Tripsta.co.uk i Tripsta.eu. Wkrótce ruszą osobne strony dla użytkowników z Niemiec i kilku kolejnych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Serwis Tripsta.pl należy do firmy Travelplanet24, zarejestrowanej w Grecji i obecnej w krajach Unii Europejskiej od 2005 roku. Tralevplanet24 to jedna z trzech największych internetowych agencji turystycznych w Grecji, której obroty sięgają 20 mln euro rocznie. Na polskim rynku agencja obecna jest od połowy 2010 roku, dzięki uruchomieniu serwisu Tripsta.pl. Travelplanet24 jest również właścicielem stron internetowych travelplanet24.com, myferry.de oraz myferry.eu.
Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=2037567564

Similar Posts